ru ua

У Південній Кореї екс-чиновник підозрюваний у хабарництві наклав на себе руки

Автор: RBC.UA
Президент Сунчонского національного університету Південної Кореї, колишній міністр сільського господарства цієї країни Лім Сан Гю сьогодні був знайдений мертвим у своїй машині.

Президент Сунчонского національного університету Південної Кореї, колишній міністр сільського господарства цієї країни Лім Сан Гю сьогодні був знайдений мертвим у своїй машині, передає РБК з посиланням на Associated Press.

Поліція підозрює, що чиновник наклав на себе руки. Приводом для такого рішення стали підозри в хабарництві.

За даними правоохоронних органів, тіло голови національного університету було виявлено в припаркованому автомобілі в м.Сунчон на півдні країни, поруч з фамільним похованням покійного. У машині поліція виявила згорілі вугільні брикети і передсмертну записку. Як передбачається, Лім Сан Гю помер від отруєння токсичним димом.

У записці колишній міністр заперечує, що брав гроші у місцевого підприємця в обмін на допомогу в отриманні контрактів.

Південна Корея перебуває на першому місці серед розвинених країн по смертності від самогубств. Колишні чиновники нерідко зводять рахунки з життям через звинувачення в корупції. Так, у 2009 р. покінчив життя самогубством, кинувшись зі скелі, колишній Президент Республіки Корея Но Му Хен, замішаний в корупційному скандалі.