В.Янукович чекає від конструктивної опозиції пропозицій

Президент України Віктор Янукович чекає від конструктивної опозиції пропозицій і готовий йти з нею на компроміси при прийнятті рішень. Про це В.Янукович заявив в ефірі телеканалу "1 +1".

Президент України Віктор Янукович чекає від конструктивної опозиції пропозицій і готовий йти з нею на компроміси при прийнятті рішень. Про це В.Янукович заявив в ефірі телеканалу "1 +1".

"Ми зацікавлені в тому, щоб отримувати альтернативні пропозиції, але, на жаль, я не отримав жодної пропозиції, реальної, від опозиційного уряду, крім політиканства", - заявив В.Янукович.
При цьому він зазначив, що не робить зі своїх контактів з опозиціонерами "показухи".

"Відверто скажу, що деякі з опозиційних політиків не хочуть висвітлювати, що є такі контакти з Президентом, не хочу створювати для них незручності і ставити умови", - зазначив В.Янукович.

У той же час лідери опозиції спростували заяву Президента України В. Януковича про регулярні зустрічі з ними, пише "Дзеркало тижня".
За інформацією видання, про дві зустрічі з Президентом повідомив тільки лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк.

"Я зустрічався з В.Януковичем незабаром після президентських виборів ... Мені було запропоновано працювати в уряді, і я тоді ж публічно відповів на пропозицію - оприлюднив свою програму пріоритетних кроків уряду, повідомив, що готовий працювати, якщо зможу формувати команду і вона буде розділяти мої погляди ", - заявив політик і додав, що ще одна зустріч з Президентом у нього відбулася влітку - після прийняття закону про місцеві вибори, згідно з яким партія" Фронт змін "виключалася з виборчого процесу. "Зустріч відбулася на моє прохання, я говорив про неконституційність прийнятого закону і необхідність президентського вето", - додав А.Яценюк.

Інші лідери опозиційних партій - Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук, Юрій Костенко, Юрій Луценко, Анатолій Матвієнко, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк та Олег Тягнибок - заявили, що з В.Януковичем не зустрічалися ні разу. Крім того, частина опозиціонерів не виключили такої можливості в майбутньому. Окремі лідери опозиційних партій в розмовах з Президентом не бачать сенсу.

Нагадаємо, в інтерв'ю телеканалам у п'ятницю В.Янукович заявив, що регулярно зустрічається з усіма опозиційними політиками, окрім лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

Варто також відзначити, що 24 грудня Ю.Тимошенко вийшла після допиту з Генеральної прокуратури України (ГПУ) з додатковим звинуваченням у нанесенні збитків на 960 тис. грн. У зв'язку з цим вона додала, що висунення такого звинувачення - "це не просто політичні репресії, а абсурдні політичні репресії". Ю.Тимошенко назвала безпідставними звинувачення в зловживанні при закупівлі машин "швидкої допомоги". "Звинувачення у таких зловживаннях (при закупівлі" швидкої допомоги ") безпідставні, як і в розкраданні коштів Кіотського протоколу", - заявила Ю.Тимошенко. Вона також висловила думку, що такі часті виклики її на допити пов'язані з бажанням влади до наступних парламентських виборів позбутися від опозиції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: 1+1
On Top