В.Янукович провів низку звільнень у секретаріаті РНБО і МВС

Президент України Віктор Янукович звільнив Сергія Парашина і Павла Ігнатенка з посад заступників секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України. Відповідні укази Президента № 471/2011 і № 472/2011 від 15 квітня опубліковані на сайті глави держави.

Президент України Віктор Янукович звільнив Сергія Парашина і Павла Ігнатенка з посад заступників секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України. Відповідні укази Президента № 471/2011 і № 472/2011 від 15 квітня опубліковані на сайті глави держави.

Також Президент звільнив п'ятьох заступників міністра внутрішніх справ України. Зокрема, В.Янукович звільнив Анатолія Лазарєва з посади заступника міністра внутрішніх справ - начальника Головного штабу; Леоніда Зиму - з посади заступника міністра внутрішніх справ - начальника кримінальної міліції; Віктора Ратушняка - з посади заступника міністра внутрішніх справ; Олександра Просолова - з посади заступника міністра внутрішніх справ - начальника головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим; Василя Фашинніка - з посади заступника міністра внутрішніх справ - начальника Головного слідчого управління.

Нагадаємо, 5 квітня була затверджена указом Президента України нова, оптимізована структура апарату Ради національної безпеки і оборони України (РНБОУ).
«Вважаємо, що чисельність апарату, затвердженого указом Президента на рівні 90 штатних одиниць, в повному обсязі забезпечить виконання тих функцій, які покладені на нього і Конституцією, і законодавством. Завдання, які будуть поставлені Президентом, апарат РНБО зможе виконати», - сказала тоді секретар РНБО Раїса Богатирьова.

 Виходячи з конституційних функцій апарату РНБО (а мова йде про виконання поточного інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення діяльності очолюваної Президентом РНБО), сьогоднішня структура цього відомства може повною мірою забезпечувати діяльність голови держави, відзначила Р.Богатирьова.
Вона повідомила, що, згідно з указом, з метою ефективної роботи РНБО створено три управління: координаційної та адміністративної роботи; організаційного забезпечення; експертно-аналітичного забезпечення.

Нагадаємо також, що 10 грудня 2010 р. набрав чинності указ Президента про адміністративну реформу. Указ прийнятий з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади, усунення дублювання їх повноважень, забезпечення скорочення чисельності управлінського апарату і витрат на його утримання, підвищення ефективності державного управління.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся