В.Янукович: Україна за кілька останніх місяців подолала відставання в економіці

Україна за кілька останніх місяців подолала відставання в економіці. Про це на з'їзді суддів заявив Президент Віктор Янукович, передає кореспондент РБК-Україна.

Україна за кілька останніх місяців подолала відставання в економіці. Про це на з'їзді суддів заявив Президент Віктор Янукович, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами Президента, за останні кілька місяців Україна подолала відставання в економіці і на даний момент йде зростання ВВП більше 6%, зростання промислового виробництва - більше 12%. «Дуже важливо, що почалося зростання заробітної плати на рівні 7,2%. Поліпшується ситуація в пенсійній системі, скорочується дефіцит бюджету. На початок року він становив близько 12%, сьогодні він вже менше 5%, і ми йдемо до того, щоб на кінець року він залишався не більше, ніж 5%. За півроку інфляція склала 3,3%», - заявив В.Янукович.
За його словами, між тим, восени ц.р. відзначається зростання темпів інфляції, проте зростання цього показника в загальному не буде великим.
Однак, як вважає В. Янукович, Україна за 19 років незалежності стала непередбачуваним партнером. «Постійна боротьба за владу привела до того, що уряд не працював з парламентом, парламент не працював з Президентом. Ми стали непередбачуваними партнерами для країн світу. Держава постійно не виконувала свої партнерські зобов'язання», - сказав Президент.
Нагадаємо, що за 8 міс. 2010 р промислове виробництво в Україні, за даними Держкомстату, зросло на 10,9%. У серпні поточного року, в порівнянні з серпнем 2009 р., промвиробництво виросло на 8,6%, а в порівнянні з липнем 2010 р. - на 1,5%.
Також, за даними Нацбанку, споживча інфляція в 2010 р. може незначно перевищити 10%, реальний ВВП може зрости на 4%.
Нацбанк стверджує, що очікується зростання внутрішнього споживчого попиту і підвищення інвестиційної активності, в тому числі і за рахунок підготовки до Євро-2012.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся