В.Янукович скликав позачергове засідання РНБО у зв'язку з високою пожежонебезпекою

Президент України Віктор Янукович скликав позачергове засідання РНБО, на якому планується розробити низку заходів для протидії можливим виникненням НС, пов'язаним зі складними метеоумовами.

Президент України Віктор Янукович скликав позачергове засідання РНБО, на якому планується розробити низку заходів для протидії можливим виникненням НС, пов'язаним зі складними метеоумовами, повідомляє прес-служба Президента України.

Для цього В.Янукович перервав свою відпустку. Засідання РНБО пройде в Криму і почнеться сьогодні о 14:30.

Позачергове засідання має на меті виробити ухвалення низки рішень для локалізації можливих кризових явищ у зв'язку із загрозою виникнення пожеж через спеку.

Також В.Янукович ухвалив рішення викликати з відпусток керівників центральних органів виконавчої влади та голів обласних державних адміністрацій.

Нагадаємо, 3 серпня начальник Гідрометцентру МНС України Микола Кульбіда заявив, що в Україні показник пожежної небезпеки в найближчий тиждень може збільшитися. За його словами, значення цього показника, який перевищує значення "надзвичайний" в три рази наголошується в Луганській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Сумській, частині Кіровоградської, Черкаській та Чернігівській областях.

Крім того, за його словами, з огляду на те, що протягом найближчого тижня в Україні прогнозується суха та спекотна погода, показник пожежної небезпеки "може лише погіршуватися".

Раніше 3 серпня В.Янукович дав ряд доручень членам Кабінету міністрів України та керівників регіонів, з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій (НС), викликаних складними погодними умовами, усталеними на території України в результаті спекотної погоди, і запобігання в зв'язку з цим можливих загроз для здоров'я населення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся