В Україну прийшов 2011 рік

Україна зустріла Новий рік. У Києві та в багатьох інших містах пройшли святкові концерти. Тисячі людей зустріли новий 2011 р. в Києві біля ялинки на Майдані Незалежності.

Україна зустріла Новий рік. У Києві та в багатьох інших містах пройшли святкові концерти. Тисячі людей зустріли новий 2011 р. в Києві біля ялинки на Майдані Незалежності.

У своєму новорічному поздоровленні Президент України Віктор Янукович заявив, що у 2010 р. "нам вдалося основне - переламати ситуацію, перебороти безнадію".

"Тепер нас чекає наступний 2011 рік - рік 20-річчя Незалежності України. Це буде період, коли ми збудуємо міцний фундамент усіх тих змін і перетворень, які ми разом задумали. Яких ми чекали і яких добивалися, йдучи до нашої спільної перемоги. Ми закладемо в році, що надходить, основу благополуччя для кожної сім'ї і для кожної людини в Україні", - запевнив В.Янукович.

За його словами, "2011 р. стане важливим кроком до добробуту". "А тому наступний рік ми усі разом будемо багато працювати, щоб так сталося", - наголосив В.Янукович.

Прем'єр-міністр України Миколо Азаров у своєму привітанні зазначив, що минув найбільш непростий рік в історії нашої держави, який повернув в Україну політичну стабільність.
«У новий рік країна вступила сильнішою. Криза ще не відступила, але ми вже переконалися, що переможемо її. Попереду багато роботи, а робота на правильно обраному шляху завжди дає позитивні результати», - зазначив М.Азаров.
Відзначимо, як повідомляв ТСН, Київська міська державна адміністрація вирішила продовжити роботу комунального підприємства "Київський метрополітен" в ніч з 31 грудня на 1 січня до 3:30. Крім того, "Київському метрополітену" доручено з 20:00 31 грудня збільшити кількість пар поїздів на лініях метрополітену.

Також планується збільшити кількість пар поїздів на лініях метрополітену 7 січня під час проведення різдвяних заходів на Майдані Незалежності і з 13:00 19 січня і до закінчення заходів з нагоди Водохреща у Парку культури та відпочинку "Гідропарк".

Крім того, Київ обмежив рух транспорту по вулиці Хрещатик 31 грудня 2010 р. і 1 січня 2011 р. Зокрема, рух усіх видів транспорту на Майдані Незалежності закрито з 9:00 31 грудня до 5:00 1 січня. Також, закрито рух транспорту (крім міського пасажирського транспорту) з 20:00 31 грудня до 6:00 1 січня на вул. Софійській (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності), а також по вул. Малій Житомирській (від Майдану Незалежності до пров. Володимирського).

Також, 31 грудня з 9:00 до 5:00 1 січня буде закрито рух усіх видів транспорту по вул. Хрещатик - на ділянці від Бессарабської площі до вул. Інститутській.

Крім того, в межах декількох вулиць буде також заборонено паркування автомобілів з 17:00 31 грудня і 7 січня з 11:00.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся