В Україні створено два нових міністерства, а МНС реорганізовано в Держслужбу, - указ Януковича

Президент України Віктор Янукович створив Міністерство доходів і зборів України та Міністерство промислової політики України. Крім того, глава держави реорганізував Міністерство надзвичайних ситуацій у Державну службу надзвичайних ситуацій, підпорядкувавши її Міністерству оборони. Про це йдеться в указі Президента №726 від 24 грудня 2012 р.

Президент України Віктор Янукович створив Міністерство доходів і зборів України та Міністерство промислової політики України. Про це йдеться в указі Президента №726 "Про деякі заходи щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади" від 24 грудня 2012 р.

Читайте також: Микола Азаров призначений на посаду прем'єр-міністра України, - указ Януковича

"Створити Міністерство доходів і зборів України, реорганізувавши Державну митну службу України та Державну податкову службу України, а також поклавши на міністерство, що утворюється, функції з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", - йдеться в документі.

Міністром доходів і зборів України призначений Олександр Клименко, сказано в указом № 739/2012. Раніше Клименко обіймав посаду голови Державної податкової служби України (ДПСУ).

Згідно з опублікованим на сайті Президента указом, сферою аграрної політики та продовольства, економічного розвитку, торгівлі, соціальної політики, фінансів, доходів і зборів опікуватиметься перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

Крім того, Президент створив Міністерство промислової політики України, реорганізувавши Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном. Про це повідомляє прес-служба глави держави з посиланням на указ № 726/2012.

Крім цього, Віктор Янукович своїм указом № 726/2012 реорганізував Міністерство надзвичайних ситуацій у Державну службу надзвичайних ситуацій, підпорядкувавши її Міністерству оборони. "Створити державну службу України з надзвичайних ситуацій, реорганізувавши Міністерство надзвичайних ситуацій України та Державну інспекцію техногенної безпеки України", - сказано в документі.

Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій призначено Михайла Болотських, сказано в указі № 743/2012. До кінця лютого 2012 р. Болотських обіймав посаду першого заступника міністра з надзвичайних ситуацій. До цього Болотських виконував обов'язки глави МНС.

Читайте також: Хорошковський подав у відставку через незгоду з політикою Азарова

Нагадаємо, ще в п'ятницю, 21 грудня, повідомлялося, що прем'єр-міністр України Микола Азаров поки не представив кандидатів складу майбутнього уряду. Про це РБК-Україна заявив прес-секретар прем'єр-міністра Віталій Лук'яненко. "Це живий процес, не обмежений часовими рамками", - сказав Лук'яненко, зазначивши, що все ще йдуть консультації і обговорення.

Раніше спікер Верховної Ради (ВР) Володимир Рибак повідомляв, що склад Кабінету міністрів України після нових призначень зміниться приблизно наполовину. Напередодні народний депутат, заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Сергій Тігіпко зазначав, що Кабінет міністрів буде сформований 25-26 грудня.

Як повідомлялося, Президент Віктор Янукович заявляв, що уряд може працювати ефективно тільки за підтримки в парламенті. "Я завжди буду разом з вами (ВР і Кабміном) нести відповідальність за ситуацію в цілому", - зазначав глава держави.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top