В Україні відбувся Дакар для журналістів (фото)

Второй Международный Журналистский ралли-рейд состоялся! 29-30 мая более полусотни представителей СМИ сполна прочувствовали на себе атмосферу настоящего ралли-рейда. Для стопроцентной дакаровской атмосферы было сделано всё: оригинальный бивуак с техничкой, внедорожники и коварная трасса, которая разогревала всех в желании к победе.

Другий Міжнародний Журналістський ралі-рейд відбувся! 29-30 травня понад півсотні представників ЗМІ сповна відчули на собі атмосферу справжнього ралі-рейду. Для стовідсоткової дакаровской атмосфери було зроблено все: оригінальний бівуак з технічкою, позашляховики і підступна траса, яка розігрівала всіх в бажанні до перемоги.

Якщо в минулому році траса була близько 20 км., то в цьому - трохи більше 60 км. Заявлені 100 км довелося скоротити напередодні, в піщаних дюнах Олешківських пісків пройшов етап Кубка України, що дуже сильно позначилося на стан траси. Утворилася явна колія, яка сильно була розрита, в результаті звичайний серійний автомобіль приклеєний застрягав моментально, відповідно, йому пройти таку трасу було проблематично. Ситуацію врятував дощ - на вологому піску автомобілі хоч і "закопувалися", але не так часто, як це могло бути на сухому і сипучому піску.

За призові місця боролися 15 рівносильних команд. Вже перший день змагання показав явних лідерів і претендентів на виліт. Екіпажі губилися на трасі, проте до фінішу дісталися все. Гонка настільки поглинула учасників, що іноді здавалося, що про настанови лідера команди Вадима Нестерчука берегти себе і техніку всі забули. Проте обійшлося без наслідків.

Ранок другого дня почався з жеребкування. Команди, отримавши машини в своє розпорядження, кинулися на трасу, яка була у зворотному напрямку. Рекорд траси в 58 хвилин поставив екіпаж номер 2 (Терентьєв Іван, Горбань Юрій, Пизнюр Олександр), які іменували свою команду SIXT UA, чим приємно порадували організаторів. Результати гонки виглядають наступним чином:

1 місце:
Екіпаж № 14 (назва команди - Білка)
Гайдай Олександр (Автопортал)
Аріна кантоністова (газета по-українськи)
Данченко Павло (Еко ТБ)

2 місце:
Екіпаж № 2 (назва команди SIXT UA)
Терентьєв Іван (Автоцентр)
Горбань Юрій (2+2)
Пизнюр Олександр (Друга Смуга)

3 місце:
Екіпаж № 6 (назва команди - Стара школа)
Віталій Лук'янов (Авторадіо)
Мазепа Геннадій (Rally Online)

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся