В Україні на поточному тижні очікується мокрий сніг і похолодання до -5

В Україні впродовж поточного тижня очікується похолодання з опадами. Про це повідомив директор Гідрометцентру України Микола Кульбіда.

В Україні впродовж поточного тижня очікується похолодання з опадами. Про це повідомив директор Гідрометцентру України Микола Кульбіда, передає кореспондент РБК-Україна.

"Впродовж цього тижня вплив арктичної маси відчуватиметься майже до кінця тижня, тобто на території країни час від часу будуть невеликі опади у вигляді дощу, іноді з мокрим снігом. Температура вночі - від 0 до -5 градусів морозу на сході України, а вдень до +4-9 градусів тепла. Починаючи із західних областей, а потім і в південній частині України з кінця тижня можна чекати підвищення температури +10, +15 градусів тепла", - сказав Кульбіда.

Також директор департаменту цивільної оборони Василь Квашук зазначив, що 29-30 березня у зв'язку з очікуваним потепленням, можливо, значно підніметься рівень води в річках на лівобережній Україні.

Нагадаємо, раніше Кульбіда заявляв, що Гідрометцентр прогнозує три хвилі похолодання: перша хвиля - 21-23 березня, друга - 25-26 березня і третя - 1-2 квітня. Начальник Гідрометцентру підкреслив, що до кінця березня не слід очікувати значних опадів. "Єдине, що невеликі та помірні опади можна очікувати протягом 25-26 числа, коли вони почнуться на Заході, Півночі і потім поширяться на центральні, східні та південні регіони України", - відзначав Кульбіда.

Відзначимо, сьогодні в Україні, згідно з даними Гідрометцентру, хмарно з проясненнями, у південно-східних і центральних областях можливий сніг, температура від 0 до +9. У східному регіоні температура буде від 0 до +4, у центральному - від +3 до +5, в південному - від +5 до +7, в західному - від +5 до +9, у північному - від +2 до +5. Вдень в Україні пориви вітру 15-20 м/с.

Завтра в країні хмарно з проясненнями, очікуються мокрий сніг та дощ, температура від +1 до +12.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top