В.Цушко призначений головою АМКУ

Президент України Віктор Янукович призначив Василя Цушка головою Антимонопольного комітету України (АМКУ). Про це йдеться в указі Президента України № 1130/2010 від 16 грудня 2010 р.

Президент України Віктор Янукович призначив Василя Цушка головою Антимонопольного комітету України (АМКУ). Про це йдеться в указі Президента України № 1130/2010 від 16 грудня 2010 р.

Іншим указом Президент звільнив з відповідної посади Олексія Костусєва в зв'язку з його обранням мером Одеси. Про це йдеться в указі Президента № 1129/2010 від 16 грудня 2010 р.

Відзначимо, 14 грудня Верховна Рада України (ВР) підтримала подання Президента України про надання згоди парламенту про призначення В. Цушка головою АМКУ замість О.Костусєва.

 Раніше В.Янукович вніс подання про дачу згоди ВР про призначення В. Цушка головою Антимонопольного комітету. 7 грудня в ВР був зареєстрований проект постанови "Про надання згоди на призначення Президентом України В.Цушка на посаду голови Антимонопольного комітету України". Також у ВР зареєстрований проект постанови про дачу згоди парламенту на звільнення О.Костусєва з посади голови АМКУ.

Нагадаємо, під час проведення адмінреформи Президент своїм указом від 9 грудня звільнив В.Цушка з посади міністра економіки.

В.Цушко народився в Одеській обл. У 1988 р. закінчив Одеський сільськогосподарський інститут, економічний факультет. У 2005 р. - Національний університет внутрішніх справ, отримавши кваліфікацію юриста. З 1994 р. - депутат ВР II, III, IV та V скликань. З липня 2006 р. - член комітету з питань фінансів і банківської діяльності. Грудень 2006 р. - вересень 2007 р. - міністр внутрішніх справ України. 11 березня 2010 був призначений міністром економіки в складі нового уряду під керівництвом прем'єр-міністра Миколи Азарова.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся