ua en ru

У Торонто проходить Міжнародний кінофестиваль (фото)

Автор: RBC.UA
У Торонто проходить 32-ий Міжнародний кінофестиваль. (The Toronto International Film Festival, TIFF). Кінофестиваль у Торонто багато критиків вважають другим за значимістю після Каннського, так як основною його частиною є кіноринок, у рамках якого укладають доленосні для прокату угоди.

У Торонто проходить 32-ий Міжнародний кінофестиваль. (The Toronto International Film Festival, TIFF). Кінофестиваль у Торонто багато критиків вважають другим за значимістю після Каннського, так як основною його частиною є кіноринок, у рамках якого укладають доленосні для прокату угоди.

Крім того, Міжнародний кінофестиваль в Торонто в чому є "провісником" "Оскара". Багато голлівудських прем'єри відбуваються саме в Торонто. Можливо саме тому на кінофестивалі в Торонто немає журі, і не вручають призів. Головний приз - глядацьких симпатій отримує фільм, що набрав найбільшу кількість голосів.

Читайте також: "Золотого лева" Венеціанського кінофестивалю отримав фільм "П'єта" Кім Кі Дука (фото, відео)

Кінопоказ Міжнародного кінофестивалю в Торонто стартував з документального фільму Девіса Гуггенхейма про групу U2 "Повалення з неба". Фільм розповідає про те, як 20 років тому група U2 записувала свій альбом Achtung Baby. Всього в цьому році в Торонто за 11 днів покажуть 268 фільмів.

Серед фільмів, які будуть боротися за приз глядацьких симпатій буде російська картина "Олена" Андрія Звягінцева. Фільм отримав спецприз Журі у програмі "Особливий погляд".

Читайте також: "Любов" принесла Міхаелю Ханеке пальмову гілку Канн

Також в Торонто покажуть фільм "Небезпечний метод" Девіда Кроненберга про складні стосунки Карла Густава Юнга та Зигмунда Фрейда з красунею і пацієнткою, з акторами Карою Найтлі, Майкл Фассбендер, Вігго Мортенсеном в головних роля. Критикам знову випаде можливість посварити новий фільм Мадонни "WE", подивитися "Курчата з чорносливом" Маржана Сатрапі, "Життя без принципів" Джонні То, "Терраферми" Емануеле Кріалезе, "Дівочі страждання" Уіта Стіллмана. У цю ж компанію потрапить фільм Джорджа Клуні з ним же у головній ролі "Березневі іди", який відкривав Венеціанський кінофестиваль, і фільм Олександра Пейна "Нащадки", де Клуні грає роль байдужого чоловіка і батька, змушеного переглянути свої погляди на життя.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook

Покажуть в Торонто і фільм "Сором" Стіва Маккуїна з Майклом Фассбендером в головній ролі, неоднозначно сприйнятий у Венеції. Бред Пітт приїде з комедією Беннетта Міллера "Людина, яка змінила все" - екранізацією однойменного роману Майкла Льюїса про менеджера бейсбольної команди Біллі Біне.