У США невідомий розстріляв похоронну процесію

Похоронна процесія в США закінчилася кривавою бійнею. Невідомий відкрив стрілянину по людям, які прийшли на похорон в передмісті Майамі. В результаті нападу один із присутніх помер на місці, другий - в машині швидкої допомоги, ще 12 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Похоронна процесія в США закінчилася кривавою бійнею. Невідомий відкрив стрілянину по людям, які прийшли на похорон в передмісті Майамі. В результаті нападу один із присутніх помер на місці, другий - в машині швидкої допомоги, ще 12 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

За даними Associated Press, свідки злочину повідомляють, що напад стався, коли люди, які прийшли віддати данину пам'яті померлого - Марвіна Андре - почали покидати церемоніальний зал.

Як тільки на ганку будівлі почав збиратися натовп, зловмисник відкрив вогонь. "Це було так, наче ми потрапили в зону бойових дій", - описав напад один з очевидців.

У поліції повідомили, що не мають інформації про обставини смерті Андре і про те, хто міг бути зацікавлений в нападі. Крім того, пославшись на службову таємницю, представникам ЗМІ не повідомили про хід розшуку вбивці.

Про стрілянину в громадських сетах в США регулярно повідомляється приблизно з 1995 року. Право володіти вогнепальною зброєю міститься в Конституції США. Щороку в Америці продається до 5 млн. одиниць вогнепальної зброї. Прихильники «вогнестрілу» стверджують про зниження статистики насильницьких злочинів в штатах, де дозволяється носіння і використання зброї для самооборони.

До сумних рекордів за кількістю вбитих належить трагедія в школі міста Колумбіна (штат Колорадо), де в квітні 1999 р. від рук двох підлітків загинули 12 однолітків і вчитель. Нападники також наклали на себе руки.

На початку березня 2012 р. в результаті стрілянини в нічному клубі міста Темпе, в штаті Аризона, постраждали 13 людей. В кінці лютого в результаті стрілянини в школі американського міста Шардон, в штаті Огайо, один учень загинув, ще четверо - були поранені.
У грудні 2011 р. в Техасі невідомий розстріляв сім'ю з семи осіб. Місяцем раніше чоловік відкрив стрілянину в кафе на території торгового центру, розташованого в американському штаті Невада. Він убив двох людей, після чого застрелився сам.

У липні минулого року невідомий відкрив вогонь по катку для ролерів у м. Гранд-Прері в Техасі. У липні на півдні Лос-Анджелеса 6 осіб були поранені, коли невідомий відкрив вогонь в житловому кварталі.

Ще раніше, в квітні поліцейські затримали чоловіка, імовірно відкрив стрілянину на території технікуму Southern Union State Community College в місті Опеліка, штат Алабама. В результаті нападу загинула 63-річна жінка, ще дві жінки і чотирирічна дитина отримали поранення. Схожий інцидент стався в каліфорнійському місті Санта-Моніка в січні 2011 р. юнак відкрив стрілянину в будівлі школи, поранивши трьох осіб. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top