У США знайдено щоденник Альфреда Розенберга

Американські дослідники виявили зниклий після Нюрнберзького процесу щоденник Альфреда Розенберга, одного з керівників Третього Рейху, соратника Адольфа Гітлера. 

Американські дослідники виявили зниклий після Нюрнберзького процесу щоденник Альфреда Розенберга, одного з керівників Третього Рейху, соратника Адольфа Гітлера. Про це повідомляє Reuters.

Документ містить записи, що охоплюють період з 1936 по 1944 рр. У своїх нотатках Розенберг описує зустрічі з Гітлером, згадує деталі окупації радянської території, а також фіксує розбіжності серед керівників Третього Рейху. На думку вчених, записи містять відомості, що суперечать відомої раніше інформації.

Читайте також: Американці обурені рекламним чайником, схожим на Гітлера (відео)

Пізніше цього тижня в США відбудеться прес-конференція, на якій представники влади та музею Голокосту розкажуть, як був знайдений цінний документ. Щоденник Альфреда Розенберга використовувався під час Нюрнберзького процесу в якості доказу. Після суду документ зник.

Альфред Розенберг вважався одним з найбільш впливових членів Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії (НСДАП), був ідеологом партії. Зокрема, йому приписують авторство таких понять нацистської ідеології, як "расова теорія", "остаточне вирішення єврейського питання", відмову від Версальського договору і боротьбу проти "виродження мистецтва".

Читайте також: Помер найстаріший в'язень Освенціма (фото)

На Нюрнберзькому процесі він був визнаний винним і засуджений до смертної кари через повішення. Вирок був виконаний 16 жовтня 1946 р. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся