ru ua

У Римі пройшла демонстрація з вимогою відставки С.Берлусконі

Автор: RBC.UA
У Римі пройшла багатотисячна демонстрація з вимогою відставки прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі.

У Римі пройшла багатотисячна демонстрація з вимогою відставки прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі, передає РБК з посиланням на Associated Press.

Римляни, незадоволені політикою нинішнього глави італійського уряду, вийшли на вулиці міста c гаслами "Давайте його звільнимо" і "Італія, прокинься"

Нагадаємо, 30 вересня верхня палата італійського парламенту - сенат висловила вотум довіри уряду С.Берлусконі. На його підтримку проголосували 174 сенатори, а "проти" - 129. Результати голосування продемонстрували підтримку парламентом правлячої коаліції, яка пережила фактичний розкол після виходу з партії С.Берлусконі "Народ свободи" нинішнього спікера нижньої палати Джанфранко Фіні. Як заявив С.Берлусконі, його уряд залишиться до кінця мандата - ще три роки.

Однак, як підрахували місцеві спостерігачі, парламентська більшість залежить від голосів прихильників Джанфранко Фіні, який останнім часом відкрито висловлює незгоду з політикою прем'єра.

В кінці липня 2010 р. партію італійського прем'єра покинув його соратник, спікер палати депутатів Італії (нижньої палати парламенту) Джанфранко Фіні. Він вийшов зі складу очолюваної С.Берлусконі партії "Народ свободи". До розриву з Дж.Фіні "Народ свободи" мав у парламенті 271 місце. Однак після виходу з коаліції спікера палати депутатів парламентська коаліція Італії виявилася на грані розпаду.