В результаті вибухів на півдні Таїланду вісім осіб загинули, понад 70 - поранені (фото)

На півдні Таїланду в результаті трьох вибухів в місті Яла загинули вісім осіб. За інформацією місцевої поліції, понад 70 осіб з пораненнями доставлені в лікарні.

На півдні Таїланду в результаті трьох вибухів в місті Яла загинули вісім осіб. За інформацією місцевої поліції, понад 70 осіб з пораненнями доставлені в лікарні.

Як повідомляє Associated Press., вибухнув один замінований автомобіль і вибухові пристрої, прикріплені до мотоциклів.

Попередня крупна серія терактів сталася в Таїланді в жовтні 2011 р. Тоді в провінції Яла прогриміло 12 вибухів. Десятки людей отримали поранення, троє - загинули.

З 2004 р. на півдні Таїланду, де розташовані бази малайських радикальних ісламістів, нерідко відбуваються зіткнення, жертвами яких стали кілька тисяч осіб. Хоча бойовики не проголосили будь-яких визначених і далекосяжних цілей, відомо про їх невдоволення ставленням з боку буддистської більшості - мусульмани вважають себе жертвами переслідувань і репресій.

За час зіткнень в південних тайських провінціях - Яла, Паттані і Наратхіват загинуло близько 4 тис. 800 осіб. В основному жертвами бойовиків стають представники служб безпеки, чиновники і вчителі тайського походження. Однак вони також нападають і на мусульман, які надають підтримку владі.

Століття тому регіон, що нині знаходиться на півдні Таїланду, мав статус незалежного султанату, однак пізніше був приєднаний до майже повністю буддистського королівства.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top