В результаті теракту в Індії загинули 15 поліцейських

В результаті теракту в штаті Махараштра на заході Індії 27 березня загинули 15 співробітників місцевої поліції. Злочинці заклали протипіхотну міну на шляху проходження поліцейського патруля.

В результаті теракту в штаті Махараштра на заході Індії 27 березня загинули 15 співробітників місцевої поліції. Злочинці заклали протипіхотну міну на шляху проходження поліцейського патруля, повідомляють державні ЗМІ.

Поки жодне терористичне угрупування не взяло на себе відповідальність за цей теракт. У поліції вважають, що за організацією нападу можуть стояти індійські маоїсти.

У січні цього року маоїстські бунтівники підірвали автобус правоохоронних органів на сході країни. Тоді бойовики також заклали міну на шляху проходження поліцейського кортежу. В результаті вибуху 13 правоохоронців загинули, ще двоє отримали поранення.

Один з недавніх злочинів маоїстів - це викрадення двох італійських туристів, які подорожували по Індії. Через два тижні після викрадання один італійський турист був відпущений на свободу.

У вересні 2011 р. біля будівлі Верховного суду в столиці Індії Делі прогриміла серія потужних вибухів, в результаті яких загинули понад 10 осіб, ще 45 отримали важкі поранення. Відповідальність за злочин взяло на себе терористичне угрупування радикальних ісламістів "Харакат-уль-Джихад-аль Іслам" ("Рух боротьби за іслам").

Угрупування "Харакат-уль-Джихад-аль Іслам" було засноване в 1984 р. в Пакистані Фазалуром Рехманом Халілом і Карі Сайфуллой Ахтаром. Пізніше від руху відокремилася група "Харакат-уль-Ансар", причетна до скоєння найстрашніших терактів в спірній області Кашмір в 1990-х рр.

Спочатку "Харакат-уль-Джихад-аль Іслам" діяло в Афганістані проти радянських військ, але після виведення інтернаціонального контингенту воно продовжила терористичну війну, на цей раз в індійських штатах Джамму і Кашмір, а також незалежному Бангладеш.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top