В останній день Олімпіади буде розіграно 14 комплектів медалей (відео)

Сьогодні, 12 серпня 2012 р., в Лондоні пройде останній день ХХХ Олімпійських ігор. Сьогодні буде розіграно 14 комплектів медалей.

Нагадаємо, в передостанній день Олімпіади українські спортсмени принесли кілька медалей в скарбничку країни. Так, боксер Олександр Усик виграв золоту медаль у вазі 91 кг, збільшивши кількості "золота" в активі нашої країни до п'яти медалей. Боксер Денис Берінчик, який виступає в категорії 64 кг, став срібним призером Олімпійських ігор-2012 в Лондоні, програвши у фіналі кубинському боксеру Роніель Іглесіасу Сотолонго. Також атлет Олександр П'ятниця став срібним призером у метанні списа, пославши снаряд у третій спробі на 84,51 м.

Сьогодні в активі України 18 медалей: п'ять золотих, чотири срібних і дев'ять бронзових. Наша команда займає 14 місце в медальному заліку Олімпійських ігор. На першому місці в медальному заліку знаходяться США, на другому - Китай, на третьому - Великобританія.

Урочиста церемонія закриття ХХХ Олімпійських ігор розпочнеться о 21:00 за місцевим часом (23:00 за Києвом). Церемонія закриття лондонської Олімпіади отримала назву "Симфонія британської музики", передає радіо "Свобода". У заході братимуть участь понад 4 тисяч виконавців, волонтерів та школярів. Тригодинне шоу на олімпійському стадіоні пройде під музику Едуарда Елґара у виконанні Лондонського симфонічного оркестру і знаменитих британських рок- і поп-виконавців. Виступлять Джордж Майкл, Елтон Джон, Рей Девіс, Енні Леннокс, Джессі Джей, групи The Who, Spice Girls, Pet Shop Boys, Muse та інші.

Оргкомітет лондонської Олімпіади оголосив, що загальна вартість проведення церемоній відкриття та закриття літніх Олімпійських ігор і Паралімпійських ігор складе 81 млн фунтів (близько 130 млн дол.).