У Національній галереї в Лондоні можна підглядати за дівчатами в душі

Вівторок 10 липня 2012 17:59
Автор: RBC.UA
У Національній галереї в Лондоні відкрилася незвичайна виставка, в якій бажаючі можуть підглянути за голими жінками, які приймають ванну. При цьому спостерігачі можуть підглядати за намилюючим моделями через замкову щілину або дірку в жалюзі.

У Національній галереї в Лондоні відкрилася незвичайна виставка, в якій бажаючі можуть підглянути за голими жінками, які приймають ванну. При цьому спостерігачі можуть підглядати за намилюючим моделями через замкову щілину або дірку в жалюзі, пише The Guardian.

Нова експозиція, за задумом автора, покликана нагадати глядачеві "Метаморфози" Овідія, в одному з сюжетів яких мисливець Актеон застав богиню полювання Діану, коли та стояла оголеною у лісового водоймища в оточенні тих, що купаються німф. За це прояв вуаєризму богиня покарала Актеона, перетворивши його в оленя. В результаті, він був розтерзаний власними собаками.

"Міф про Діану і Актеона - справжня байка про вуайеризм", - заявив автор виставки Марк Уоллінгер. За його словами, всі твори мистецтва в будівлі Національної галереї "оповідають про пильну погляді чоловіка на оголену фігуру жіночої статі".

Моделей, які погодилися взяти участь в проекті, Уоллінгер знайшов через Twitter. Обов'язковою умовою участі у виставці стало те, що дівчата повинні носити прикраси, щоб підкреслити власну наготу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся