У Луцьку створили гігантський футбольний м'яч із сала

У Луцьку на фестивалі любителів сала створили футбольний м'яч із цього продукту. На нього використали майже 600 кг сала. М'яч склали із 34 секцій, на кожну з яких пішло 17 кг сала, передає ВВС.

У Луцьку на фестивалі любителів сала створили футбольний м'яч із цього продукту. На нього використали майже 600 кг сала. М'яч склали із 34 секцій, на кожну з яких пішло 17 кг сала, передає ВВС.

Сальний футбольний м'яч розмістили в центрі найбільшого луцького парку. Пластини сала двох кольорів (білосніжного і темного, натертого чорним перцем) шестеро дівчат зшивали товстими нитками півтори доби. У підсумку м'яч в обхваті вийшов майже шість з половиною метрів.

Організатори фестивалю взялись за створення м'яча, скориставшись наближенням чемпіонату "Євро-2012".

Оригінальність ідеї і виконання забезпечило занесення цього витвору до "Книги рекордів України", що одразу ж засвідчив лучанам її представник Олександр Шустерук.

Він запевнив, що це - найбільший у світі м'яч із сала. Мовляв, не сумнівайтесь у цьому хоча б тому, що досі ніхто просто не додумався створювати сальний м'яч.

Загалом фестиваль, який пропагує любов до сала, був наповнений й іншими цікавими речами: представники Хмельницької АЕС представили композицію своєї атомної станції із сала. Пані Оксана, яка працює на АЕС, запевнила, що під час ремонту станційних насосів без топленого сала (смальцю) не обійтись.

У програмі фестивалю було і поїдання сала на швидкість. Дворазовий чемпіон з поїдання цього продукту Михайло Киденько кілограм сала з'їдає у середньому за десять з половиною хвилин.

Учасники фестивалю читали вірші і співали тільки про сало: "Коли вранці сонце встало - люди добрі, їжте сало", "А якщо ви захворіли - сала ви давно не їли". І повторювали побажання, з якими до них звернувся організатор фестивалю Віталій Іваницький: "Нехай у вашому житті буде менше свинства і більше сала".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top