В Луганській області отруїлись 41 учнів молодших класів

В м.Краснодон Луганської обл. 49 учнів госпіталізовано з отруєнням. Всі вони учні 1-4 класів Краснодонської міської гімназії. Попередній діагноз хворих - гострий гастроентерит.

В м.Краснодон Луганської обл. 49 учнів госпіталізовано з отруєнням. Всі вони учні 1-4 класів Краснодонської міської гімназії. Попередній діагноз хворих - гострий гастроентерит. Про це повідомляє прес-служба МНС. Згідно з повідомленням, діти госпіталізовані в другу інфекційну Краснодонську міську лікарню Луганської області. Повідомляється, що розвиток захворювання госпіталізованих - середнього ступеня тяжкості. Зазначимо, кількість хворих зростає. Раніше МНС повідомляло про 41 госпіталізованого.

В цілому в гімназії навчається 684 людини (272 учнів 1-4 класів навчаються і харчуються в окремому будинку).

В осередку захворювання фахівцями обласної та районної СЕС здійснюється комплекс санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів. Взяті проби води і залишків продуктів для встановлення діагнозу захворювання. Ситуація знаходиться на контролі Головного управління МНС в Луганській області.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив створити комісію та забезпечити проведення, з виїздом на місце, протиепідемічних заходів та лікування хворих для запобігання подальшого розповсюдження кишкової інфекції, яка виникла в Краснодонській гімназії Луганської області. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Зазначимо, цієї осені це перший випадок масового захворювання дітей. Останній випадок був зафіксований 30 липня у Полтавській області в селі Михайлівка Диканського району, коли в дитячому оздоровчому таборі "Супутник" в медичний пункт за допомогою звернулися 50 дітей. Відпочиваючі скаржилися на біль у горлі, нудоту і підвищену температуру. Встановлений діагноз - вірусна інфекція.

У липні Посольство України в Республіці Болгарія повідомило про харчове отруєння 10 осіб, серед яких троє дітей з України. Всі вони відпочивали в туристичному комплексі в м.Несебр.

11 липня близько 40 дітей з Росії, України і Білорусії отруїлися під час вечері в готелі "Грін парк" в болгарському місті Кітен. Всі вони були доставлені в інфекційне відділення центральної обласної лікарні міста Бургас з симптомами гастроэнтероколитного синдрому. Серед них було 10 дітей з України.

12 липня ц.р. в літньому оздоровчому таборі "Альбатрос", в селі Любимівка Нахімовського району Севастополя, отруїлися 84 дитини. Всього в таборі відпочивали 293 дитини з РФ у віці від 8 до 16 років. За попередніми даними, причиною отруєння стало вживання неякісних продуктів харчування.

У липні було зафіксовано ще два аналогічні випадки - у спортивному таборі "Колос" в Чернігівській обл. (постраждала 21 дитина) і в дитячому оздоровчому таборі "Салют" в Запорізькій обл. (постраждали 18 дітей).

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся