ru ua

У Лос-Анджелесі вручили премію Гільдії кіноакторів

У Лос-Анджелесі вручили премію Гільдії кіноакторів премія Гільдії кіноакторів
Автор: RBC.UA
У Лос-Анджелесі (США) в неділю відбулося вручення премії Гільдії кіноакторів. За кращу чоловічу роль нагороду отримав Жан Дюжарден, який зіграв у фільмі "Артист", кращою актрисою була визнана Віола Девіс за роль у фільмі "Прислуга".

У Лос-Анджелесі (США) в неділю відбулося вручення премії Гільдії кіноакторів. За кращу чоловічу роль нагороду отримав Жан Дюжарден, який зіграв у фільмі "Артист", кращою актрисою була визнана Віола Девіс за роль у фільмі "Прислуга".

Лауреатом премії Гільдії кіноакторів США в номінації краща жіноча роль другого плану стала Октавія Спенсер, яка зіграла в картині "Прислуга". В аналогічній номінації серед чоловіків кращим був визнаний Крістофер Пламмер за роль у фільмі "Початківці".

Кращими виконавцями головних ролей в драматичних телесеріалах стали Стів Бушімі (фільм "Підпільна імперія") і Джессіка Ленг (фільм "Американська історія жахів").

Нагорода Гільдії кіноакторів США за кращий акторський склад дісталася фільму "Прислуга". Таким чином, картина стала тріумфатором, перемігши в трьох головних номінаціях.

Гільдія визнала кращим акторський склад драматичного телесеріалу "Підпільна імперія". В аналогічній номінації серед комедійних серіалів перемогла "Американська сімейка".

Кращими виконавцями головних ролей в комедійних серіалах стали Бетті Уайт ("Красуні в Клівленді") і Алек Болдуін ("Студії 30"). Премія Гільдії кіноакторів США за кращу жіночу роль в телефільмі або мінісеріалі дісталася Кейт Уінслет за "Мілдред Пірс", за кращу чоловічу роль - Полу Джіаматті за "Крах неприйнятний: рятуючи Уолл-стріт".

За видатне виконання трюків нагороди удостоїлися фільм "Гаррі Поттер та Дари смерті: частина 2" і телесеріал "Гра престолів".

Спеціальну премію за внесок в кінематограф вручили 75-річній актрисі, співачці і продюсеру Мері Тайлер Мур.

Напередодні, в суботу відбулось вручення премій гільдії кінорежисерів Америки. Кращою режисерською роботою визнали чорно-білу німу стрічку "Артист" Мішеля Хазанавічус.а Цей фільм вже має кілька високих нагород. Він отримав три премії "Золотий глобус".

Номінантами на приз гільдії режисерів також були Мартін Скорсезе з фільмом "Хранитель часу", Вуді Аллен, який зняв "Північ у Парижі", Девід Фінчер і його фільм "Дівчина з татуюванням дракона", а також Олександр Пейн з фільмом "Нащадки".

Гільдія режисерів заснувала свою премію в 1948р. Її думка, як правило, збігається з вибором великого журі найвагомішої нагороди в світі кіно - "Оскара", вручення якої відбудеться 27 лютого.