ru ua

Координати Скайфолл: У Лондоні відбулася прем'єра нового фільму про Джеймса Бонда (фото, відео)

Автор: RBC.UA
Увечері у вівторок, 23 жовтня, відбулася прем'єра нового фільму про агента 007 - Джеймса Бонда - під назвою "Координати "Скайфолл".

Увечері у вівторок, 23 жовтня, відбулася прем'єра нового фільму про агента 007 - Джеймса Бонда - під назвою "Координати "Скайфолл".

23-я картина про пригоди британського суперагента була представлена обраним глядачам у найбільшому лондонському концертному залі "Альберт хол" у присутності спадкоємця британського престолу принца Чарльза і його дружини герцогині Корнуольської Камілли.

Критики вже висловили захоплення з приводу картини. Багато хто з оглядачів назвали її найкращою у всьому циклі. А рецензенти британського видання Independent навіть заявили, що "Координати "Скайфолл" гідні премії "Оскар".

Читайте також: Культові автомобілі Джеймса Бонда (фото)

Вихід картини приурочений до 50-річчя бондіани. У 1962 році, рівно півстоліття тому, вийшов перший фільм про Бонда - "Доктор но", знятий за романом Я.Флемінга.

Я.Флемінг, що створив світ Бонда, переслідував ідею відродження Великобританії як могутньої владичиці чверті всього світу. Після деколонізації і розпаду Британської імперії в 50-х роках. XX століття. Письменник сповнився бажання показати Сполучене Королівство непереможним, сильним і амбіційним, наділивши тими ж рисами головного героя - агента 007.

У новій стрічці агента 007, як і в попередніх двох, зіграв Деніел Крейг. Хав'єр Бардем виконав роль головного лиходія, а актриси Береніс Марло і Наомі Харріс дебютували в ролі дівчат Бонда. Режисер фільму - Сем Мендес.

В український прокат фільм вийде 1 листопада.