ru ua

В.Литвин оголосив про опозиційність фракції НУ-НС

Автор: RBC.UA
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин оголосив про опозиційність фракції "Наша Україна - Народна самооборона" до коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи".

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин оголосив про опозиційність фракції "Наша Україна - Народна самооборона" до коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи", повідомляє РБК-Україна.

Оголошення було зроблене на підставі звернення фракції від 12 травня ц.р.

Відзначимо, згідно з регламентом парламенту, фракції Ради отримують статус опозиційних після оголошення відповідного рішення фракції на засіданні парламенту головуючим.

Нагадаємо, що 27 квітня Рада дозволила опозиційну діяльність кількох фракцій.

Раніше, 16 березня партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Реформи і порядок", Українська соціал-демократична партія, Народний рух України, "Народна самооборона", Європейська партія, Християнсько-демократичний союз і Партія захисників вітчизни створили опозиційне об'єднання у Верховній Раді.

11 березня ц.р. голова парламенту В.Литвин оголосив про формування коаліції "Стабільність і реформи", яка була сформована на основі фракцій Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина та окремих народних депутатів, які раніше входять до фракцій БЮТ та НУ-НС. Депутатська фракція "Стабільність і реформи" нараховує на сьогодні 247 депутатів.