ru ua

В.Курило увійшов до складу парламентської коаліції

Автор: RBC.UA
Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Віталій Курило увійшов до складу коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України.

Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Віталій Курило увійшов до складу коаліції "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України. Про це в ході пленарного засідання повідомив спікер Володимир Литвин.

Таким чином, чисельність нинішньої коаліції складає 259 депутатів.

Цього тижня, 29 червня, народний депутат України від БЮТ Арнольд Радовець ввійшов до складу коаліції "Стабільність і реформи".

Відзначимо, минулого тижня джерело в Партії регіонів повідомляло, що в коаліцію мають намір вступити ще 16 депутатів НУ-НС.

Нагадаємо, 18 червня до складу коаліції ввійшли 6 депутатів, обраних за списками блоку "Наша Україна - Народна самооборона": Валерій Борисов, Давид Жванія, Володимир Марущенко, Олег Новіков, Сергій Харовський і Віктор Шемчук.

Раніше, 14 травня, до коаліції ввійшов народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Олександр Фельдман. 11 травня В.Литвин оголосив про входження в парламентську коаліцію п'яти народних депутатів від БЮТ - Олександра Буджерака, Валерія Камчатного, Олега Геймана, Євгена Константинова і Юрія Крука.