ua en ru

У китайському зоопарку в день Святого Валентина одружать барана і оленицю

Автор: RBC.UA
В зоопарку на північному заході Китаю баран і олениця мають "одружитися" в день Святого Валентина, повідомляє ВВС.

В зоопарку на північному заході Китаю баран і олениця мають "одружитися" в день Святого Валентина, повідомляє ВВС.

"Нетрадиційні взаємини" барана Чан-мао і олениці Чун-цзі зробили їх популярними серед публіки.

В Парку дикої природи провінції Юнань в місті Куньмін будуть продавати квитки на цю подію. У продаж надійде принаймні 500 квитків вартістю 66 юанів (10 дол.). Тварин одягнуть у "весільне вбрання".

Повідомляється, що Чан-мао не був цілком вірним Чун-цзі. Він став батьком ягняти, якого народила єдина в зоопарку вівця. Саме з цією причини керівництво зоопарку вирішило розлучити барана і оленицю торік у грудні. Однак, коли працівники зоопарку поселили Чан-мао з ягням і його матір'ю, він став жорстоким. Чун-цзі, в свою чергу, пролізла крізь паркан, щоб бути ближче до нього.

Раніше баран і олениця виховувались у парку разом в одній групі. "Ми поселили їх разом, бо вони травоїдні", - процитувала агенція "Сіньхуа" слова працівника парку Ліу Ген-Ченг. Працівники зоопарку помітили, що ця пара виказувала прихильність одне до одного - Чун-цзі облизувала вовну Чан-мао, а він, у свою чергу, відганяв оленів, які насмілювались наблизитись до олениці.

Пара стала популярною після виходу в ефір місцевого телебачення присвяченої їм програми. Втім, науковці радять публіці не вкладати занадто багато "людського" змісту у поведінку пари, і кажуть, що "найліпше - залиши їх у спокої".