ru ua

У Китаї від сильних злив постраждали 3 млн людей

Автор: RBC.UA
У Китаї за останні два дні на значну частину території провінції Хубей (Центральний Китай) знову обрушилися проливні дощі, від яких постраждали в цілому 3,01 млн людей, дві людини загинули, ще двоє вважаються зниклими у безвість.

У Китаї за останні два дні на значну частину території провінції Хубей (Центральний Китай) знову обрушилися зливові дощі, від яких постраждали в цілому 3,01 млн людей, дві людини загинули, ще двоє вважаються зниклими у безвість, передає Сіньхуа.

Як повідомив відповідальний представник провінційного управління цивільної адміністрації, цього разу від нових потужних опадів постраждав 31 повіт і місто. Із зони лиха в терміновому порядку були евакуйовані 24,4 тис. осіб, від стихії постраждали 261,2 тис. га сільгоспугідь, зливами було знищено 2194 і пошкоджено 5077 будівель. Прямий економічний збиток постраждалим територіям склав 730 млн юанів (112,8 млн дол.).

У деяких районах провінції фермери вважають стихійне лихо "найсильнішою повінню за останні 50 років", повідомляє BBC. Через те, що на затоплених полях гине врожай, різко пішли вгору ціни на продукти. У постраждалих районах інтенсивно ведеться операція з ліквідації наслідків удару водної стихії.

Нагадаємо, в 2010 р. в КНР більше 30 разів проходили сильні проливні дощі, на 437 річках пройшли сильні паводки, а на 111 річках були зафіксовані особливо потужні повені. Від цього постраждали 30 провінцій, в яких загинуло 3 тисячі 222 особи, пропали без вісті 1003 людини. Прямий економічний збиток склав 374,5 млрд юанів.