ru ua

У Київській обл. продовжують горіти 2 га торфовищ

Автор: RBC.UA
У Київській обл., в селі Соснівка Іванківського району продовжують горіти 2 га торфовищ.

У Київській обл., в селі Соснівка Іванківського району продовжують горіти 2 га торфовищ, передає радіо "Свобода" з посиланням на прес-службу Головного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій в області.

"Горять торфовища в селі Соснівка Іванківського району - близько 2 га", - повідомили у відомстві.

Як запевнили в МНС, у Чорнобильській зоні пожеж не зафіксовано, ситуація під контролем.

Водночас, у Чернігівській обл. поблизу села Сядрине Корюківського району сталася пожежа торфу на площі 0,5 га. Як повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської обласної державної адміністрації, причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Пожежу локалізували, проте її гасіння продовжується. Ще одна пожежа торфу сталася поблизу села Ловинь Ріпкинського району. Її продовжують гасити пожежники.

Відзначимо також, сьогодні у ході засідання уряду перший віце-прем'єр Андрій Клюєв повідомив, що в Україні із 1 липня до 9 серпня ц.р. виникло 779 лісових пожеж, що на 3% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

"Всього з 1 липня по 9 серпня виникло 779 лісових пожеж на площі 3 тис. 324 га. Проти минулого року кількість пожеж збільшилася на 3%, але масштаб їх вп'ятеро більше", - сказав він.

За його словами, випадків травмування та загибелі людей від лісових пожеж немає. Він зазначив, що продовжується постійне повітряне спостереження і наземне патрулювання лісів.

Відзначимо, що надзвичайна спека протримається на всій території України до 20 серпня, як мінімум, за даними Гідрометеоцентру МНС.