ua en ru

У київському метро на "зеленій" гілці поїзди ходили в аварійному режимі три години

Автор: RBC.UA
У київському метрополітені більше ніж півтори години рух поїздів по Сирецько-Печерській (зеленій) гілці відбувається в аварійному режимі. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі КП "Київський метрополітен".

У київському метрополітені рух потягів на Сирецько-Печерській ("зеленій") лінії повністю відновлено. Про це РБК-Україна повідомила начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботою з громадськістю МНС України Юлія Єршова.

"О 15:16 аварійно-відновні роботи завершені, і рух поїздів відновлено", - повідомила Єршова. За її словами, причиною збою подачі електрики на лінію стало попадання вологи, яка виникла у зв'язку зі збільшенням температурного режиму.

Сьогодні близько трьох годин рух потягів на Сирецько-Печерській лінії відбувався в аварійному режимі. "О 12:13 виникли проблеми з напругою на лінії. Потяги курсують в обидва напрямки між станціями "Сирець - Дружби народів" та "Червоний хутір" - "Осокорки", повідомили в прес-службі метрополітену. Також один потяг курсував в режимі "човникового" ​​руху між станціями "Видубичі" і "Славутич.

Останній випадок збою в графіку руху поїздів у столичному метрополітені стався у грудні минулого року. Тоді на Святошинсько-Броварській лінії метро з 12:42 до 12:50 було призупинено рух поїздів за вказівкою Лінійного управління охорони метрополітену. Призупинка руху сталася через те, що на перегоні між станціями "Дніпро" та "Гідропарк" на коліях було виявлено сторонні предмети невідомого походження. Після обстеження та вилучення вказаних предметів фахівцями спеціалізованих підрозділів, рух поїздів на лінії було відновлено.