ru ua

У Києві за хабарництво затримано директора інституту Академії педагогічних наук

Автор: RBC.UA
У Києві під час отримання першої частини хабара в сумі 350 тис. дол. затримано директора одного з інститутів Академії педагогічних наук України.

У Києві під час отримання першої частини хабара в сумі 350 тис. дол. затримано директора одного з інститутів Академії педагогічних наук України. Всього директор вимагав 11,5 млн дол. за підписання договору довгострокової оренди приміщення площею 2,3 тис. кв. м, що знаходиться в центрі столиці і належить інституту, повідомляє прес-служба прокуратури Києва. Решту коштів директор інституту хотів отримати протягом місяця. В даний час прокуратурою міста проводяться першочергові слідчі дії.

Затримали вченого напередодні, 17 березня 2012 р., співробітники столичної прокуратури й Управління Служби Безпеки України Києва.

Раніше прокуратура Солом'янського району Києва порушила кримінальну справу стосовно директора Центру культури і мистецтв НТУУ "Київський політехнічний інститут" (КПІ) за фактом отримання хабара в сумі 18,7 тис. грн.

За вказану суму директор зобов'язувався в інтересах третьої особи прискорити розгляд питання про надання в оренду та підписанні договору-оренди приміщення Центру культури і мистецтв НТУУ "КПІ".