ru ua

У Києві знову заборонено рух вантажного транспорту

Автор: RBC.UA
У Києві у зв'язку з прогнозованим погіршенням погодних умов на найближчі дні рішенням міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій заборонено рух великовантажного транспорту по місту з 18:00 29 березня. 

У Києві у зв'язку з прогнозованим погіршенням погодних умов на найближчі дні рішенням міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій заборонено рух великовантажного транспорту по місту з 18:00 29 березня. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Заборона буде діяти до окремого розпорядження", - йдеться в повідомленні.
Крім того, міська влада звертається до водіїв легкового транспорту з проханням утриматися від поїздок власним транспортом без необхідності.

З таким же проханням звертаються у автомобілістам і в ДАІ. Утриматися від поїздок на власному транспорті просять завтра, 30 березня, через оголошений штормового попередження.

Штормове попередження на 30 березня: ДАІ просить не виїжджати на дороги

З подібними проханнями ДАІ звертається постійно, однак далеко не всі водії до цього прохання прислухалися. Київ, наприклад, весь тиждень страждав від пробок, що ніяк не свідчить про відмову водіїв тимчасово користуватися своїми автомобілями. Пробки досягали максимуму - 10 балів, а 7-бальні затори стали взагалі нормою у столиці для ранкового і вечірнього, а іноді і збіднюючи часу.

Нагадаємо, у Києві та столичній області 22 березня почалося негода. До вечора того ж дня воно набуло характеру надзвичайної ситуації - єдиним працездатним видом громадського транспорту залишилося метро, ​​на дорогах утворилися багатокілометрові і багатогодинні затори. Реакцію міської влади в суспільстві назвали недостатньою і запізнілою.

На сьогоднішній день робота громадського транспорту у Києві переважно відновлена. Хоча багато вулиць, особливо на околицях міста, так і не дочекалися снігоприбиральної техніки - сніг на них розтанув внаслідок підвищення температури, яке відзначалося останні кілька днів.

Погода на вихідні: В Україні потеплішає, в Києві пройде сніг з дощем

Зараз Києву загрожує велика вода. За даними Гідрометцентру, в Києві потепління і дощі почнуться 30 березня, можливе підтоплення окремих районів столиці. На найближчі два дні для столиці прогнозують плюсову температуру і опади. У суботу пройде мокрий сніг з дощем, а в неділю - просто дощ.

Що стосується вантажного транспорту, то на думку прем'єр-міністра Миколи Азарова. неможливо повністю заборонити в'їзд вантажівкам, хоча плани по звільненню міста від фур розробляються і обговорюються.