У Києві тарифи на теплову енергію відсьогодні зросли на 35%

У Києві тарифи на теплову енергію відсьогодні зросли на 35%. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак, коментуючи затверджені Національною комісією з регулювання електроенергетики тарифи на теплову енергію для 160 підприємств теплоенергетики.

У Києві тарифи на теплову енергію відсьогодні зросли на 35%. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Мазурчак, коментуючи затверджені Національною комісією з регулювання електроенергетики (НКРЕ) тарифи на теплову енергію для 160 підприємств теплоенергетики.

Нагадаємо, НКРЕ 14 грудня 2010 р. підвищила тарифи "Київенерго" на тепло для потреб населення з 1 січня 2011 р. на 34,9%.

Згідно з рішенням НКРЕ, тариф на тепло для населення без лічильника з 1 січня 2011 р. складе 169,38 грн за гКал (зараз тариф становить 125,47 грн/гКал). Для домогосподарств з пристроєм обліку, тариф зросте на 35% - до 171,25 грн за гКал.

Для бюджетних організацій тариф підвищиться на 18,3% (75,54 грн) - і складе 476,67 грн за гКал. Для інших споживачів, зокрема промислових підприємств, тарифи залишаються на колишньому рівні, і складають 563,46 за гКал (всі тарифи вказані без ПДВ).

При цьому, в комісії відзначили, що при підвищенні тарифів, враховані витрати "Київенерго" на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Відзначимо, що "Київенерго" не постачає безпосередньо теплову енергію населенню, а працює з ЖЕКами, як з юридичними особами. ЖЕКи, у свою чергу, можуть додавати до тарифу свої націнки за послуги, зокрема, щодо забезпечення роботи тепломереж у будинках.

Також відзначимо, 9 грудня 2010 р. ДТЕК сконцентрувала 39,98% "Київенерго". 10 грудня "Київенерго" заявляло, що просить столичну владу "на платній основі" передати у власність компанії комунальне технологічне та електричне майно міста.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся