У Києві стартує бізнес-конференція "ABC: Ukraine & Partners"

Конференція стартує сьогодні і завершиться завтра. На думку прем'єр-міністра України Миколи Азарова, конференція повинна стати регулярною.

Конференція стартує сьогодні і завершиться завтра. На думку прем'єр-міністра України Миколи Азарова, конференція повинна стати регулярною.

"Фактично, це перша за роки незалежності масштабна ділова конференція, на якій ми хочемо прагматично розповісти нашим партнерам: як вигідно вкласти гроші в Україну", - сказав учора на засіданні Кабміну Азаров.

За його словами участь у конференції заявили півтори тисячі компаній, більше трьох тисяч бізнесменів з шістдесяти двох країн світу. Зокрема свою участь підтвердили прем'єр-міністр Чорногорії Міло Джуканович, відомі європейські політики Пет Кокс, Лешек Бальцерович та ін Заплановано також участь у конференції члена Колегії Євразійської економічної комісії Тетяни Валової та Комісара ЄС з питань енергетики Гюнтера Оттінгера.

Читайте також: Уряд має намір підтримувати розвиток IT-галузі

У секторальних дискусіях візьмуть участь члени українського уряду, керівники провідних іноземних компаній, що працюють в Україні, транснаціональних корпорацій, лідери українського ринку та експерти.

У ході ABC: Ukraine & Partners очікується укладення довгострокових угод про співробітництво в галузі агровиробництва, машинобудування, природокористування та збереження біоресурсів, розвитку індустрії програмного забезпечення тощо. За словами Миколи Азарова, конференція повинна стати щорічною платформою для визначення найбільш успішних для інвестування секторів економіки і практикумом вдосконалення умов ведення бізнесу в Україні. Акцентом першої конференції за словами Азарова, буде співпраця в IT-галузі та агропромисловій сфері.

За підсумками конференції має бути підписана угода для розвитку IT-галузі та АПК.

Крім цього в ході першого дня конференції ABC: Ukraine & Partners перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов, міністри економічного розвитку Ігор Прасолов та промислової політики Михайло Короленко представлять на суд світової бізнес-громадськості та міністрів країн Європи концепцію і перші підсумки реалізації "Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр".

Читайте також: Україна підпише угоди у сфері IT-галузі та АПК за підсумками бізнес-конференції ABC: Ukraine & Partners, - Азаров

Сергій Арбузов зазначив, що обговорення програми в рамках такого престижного форуму стане презентацією "сильної, прагматичною і відкритої урядової політики, націленої на модернізацію національної економіки".

На думку міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Прасолова, бізнес-форум відкриє широкі можливості надалі налагодженні діалогу між владою та бізнесом. "Конференція сприятиме зміцненню партнерських відносин між діловими колами різних країн, допоможе створенню в Україні комфортної інвестиційного середовища та зростанню іміджу України у світі, як надійного ділового партнера. Це допоможе нашій державі активізувати національну економіку на благо громадян", - сказав глава МЕРТ.

Читайте також: На міжнародній бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners" Арбузов презентує Держпрограму активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр

Солідарний з ним і міністр промполітики Михайло Короленко. "Я переконаний, що проведення цього заходу буде не тільки сприяти залученню інвесторів та бізнесу до реалізації Державної програми активізації розвитку економіки України на 2013 -2014 рр.., Але і стане ще одним кроком на шляху до підвищення інвестиційної привабливості українських підприємств. Форум дозволить закріпити за Україна імідж стабільної незалежної країни з динамічною ринковою економікою ", - резюмував Короленка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся