У Києві проходить з’їзд партії "Батьківщина" (відео)

У Києві розпочав свою роботу ХІ з'їзд партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", повідомляє прес-служба партії. 

У Києві розпочав свою роботу ХІ з'їзд партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", повідомляє прес-служба партії. 

Головує на з'їзді перший заступник голови "Батьківщини" Олександр Турчинов. Він повідомив, що на з'їзд делеговані 148 осіб.

Також присутні лідери опозиційних політичних партій, представники дипломатичного корпусу, громадських організацій, народні депутати.

Делегати з'їзду обрали до президії Олександра Турчинова, Арсенія Яценюка, Бориса Тарасюка, Сергія Соболєва, В'ячеслава Кириленка, Григорія Немирю, Ярослава Федорчука, Сергія Луценка.

Також був затверджений склад лічильної комісії.

Також делегати проголосували за обрання до складу президії Юлії Тимошенко.

Олександр Турчинов зачитав учасникам з'їзду звернення пані Тимошенко, в якому вона закликала опозиційні партії відмовитися від політичних амбіцій і об'єднатися на парламентських виборах. "Має бути одна стратегія - єдність опозиційних сил, негайна і безальтернативна... Влада боїться об'єднання опозиції більше, ніж міжнародних санкцій... Одна команда, один список, одна перемога", - йдеться у листі Тимошенко.

Відзначимо, як повідомляється на офіційному сайті "Батьківщини", у зверненні президента Європейської народної партії Вільфреда Мартенса з нагоди з'їзду партії говориться, що єдиний фронт опозиційних сил міг би кинути серйозний та реальний виклик чинному режиму.

"Зараз ви готуєтесь до наступних парламентських виборів, і з огляду на погіршення політичної ситуації в Україні, я хотів би наголосити, що для всіх опозиційних партій дуже важливо співпрацювати", - зазначив він. На думку Вільфреда Мартенса, наступні вибори стануть вирішальними для України.

За його словами, Президент України Віктор Янукович не виконав численні обіцянки, які він давав європейським лідерам щодо припинення політичних репресій. "Переговори між ЄС та Україною зайшли у глухий кут. Політична безвихідь щодо політично-вмотивованого переслідування Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенка та інших лідерів опозиції, а також той факт, що Україна зісковзує до авторитаризму, викликають серйозне занепокоєння. Численні обіцянки, які дав Президент Янукович європейським лідерам щодо політичних в'язнів, не було виконано, в тому числі обіцянку, дану мені під час мого візиту до України у вересні 2011 р.", - сказав він.

Мартенс також заявив про намір використати Євро-2012 "як привід, щоб повернути питання демократії та порушення прав людини в Україні до порядку денного".

Нагадаємо, 17 березня ц.р. віце-прем'єр-міністр України, лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко і прем'єр-міністр України, глава Партії регіонів (ПР) Микола Азаров підписали на ХІІ з'їзді ПР політичну угоду про злиття двох партій.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top