ua en ru

У Києві відкрилася виставка скульптур зі трави (фото)

У Києві відкрилася виставка скульптур зі трави (фото) виставка скульптур
Автор: RBC.UA
В парку імені Тараса Шевченка відкрилась виставка трав'яних інсталяцій "Шедеври природи". Протягом тижня, відвідуючи парк, кияни та гості міста зможуть помилуватися незвичайними скульптурами, що вкриті травою. Їхня основа - фігури з проволоки, в середині якої знаходяться насіння та ґрунт.

В парку імені Тараса Шевченка відкрилась виставка трав'яних інсталяцій "Шедеври природи".

Протягом тижня, відвідуючи парк, кияни та гості міста зможуть помилуватися незвичайними скульптурами, що вкриті травою. Їхня основа - фігури з проволоки, в середині якої знаходяться насіння та ґрунт, пише сайт КДМА.

Виставка триватиме до 13 серпня 2012 року.

Живі скульптури з трави, які також називають топіарне мистецтво чи грін-арт (зелений-арт) - популярний напрям сучасного мистецтва і ландшафтного дизайну, що виникли на Близькому Сході ще до нашої ери. Спочатку словом топіарі позначалася художня обрізка крон дерев і кущів, але сьогодні це поняття включає також створення об'ємних садових скульптур та композицій з трави, квітів та інших рослин. Іноді дизайнери застосовують в своїх інсталяціях насіння різних сортів, щоб отримати на скульптурах контрастні за кольором фрагменти. Такі скульптури з трави дуже популярні за кордоном.