У Києві горіла будівля на території Києво-Печерської Лаври та складське приміщення колишнього авторемонтного заводу (фото, відео)

Сьогодні вдень в центрі Києва сталося дві пожежі: на території Києво-Печерської Лаври та на території колишнього Київського авторемонтного заводу.

Сьогодні вдень в центрі Києва сталося дві пожежі: на території Києва-Печерської Лаври та на території колишнього Київського авторемонтного заводу. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Займання на території Лаври відбулося в 17:10 в одноповерховій допоміжній споруді, що не має історичної цінності. До 17:54 пожежу було ліквідовано. Жертв і постраждалих немає.

В результаті спалаху було пошкоджено 80 кв.м. дерев'яних конструкцій споруди. Причина пожежі та розміри завданих вогнем збитків зараз встановлюються.

Читайте також: Пожежу в ресторані "Аура" влаштували четверо чоловіків у масках (фото, відео)

Раніше була ліквідована пожежа в складському приміщенні на території колишнього Київського авторемонтного заводу на вул. Фрунзе. "У 14:41 пожежа локалізована пожежно-рятувальними підрозділами, в 15:02 - ліквідована", - повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що наприкінці листопада в Києві згоріло приміщення ресторану "Аура". У вогні загинули дві жінки. За даними прокуратури, пожежа в ресторані влаштували четверо чоловіків у масках. Порушено кримінальну справу за фактом умисного вбивства двох осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Київ
On Top