ru ua

У Києві сьогодні у зв'язку з марафоном буде обмежено рух

Автор: RBC.UA
У столиці України 28 квітня 2013 року відбудеться 4-й Київський міжнародний марафон. Цей захід проводиться в Києві щорічно з 2010 року з метою залучення громадян до занять спортом і пропагує здоровий спосіб життя.

У столиці України сьогодні, 28 квітня 2013 року, відбудеться 4-й Київський міжнародний марафон. Цей захід проводиться в Києві щорічно з 2010 року з метою залучення громадян до занять спортом і пропагує здоровий спосіб життя.

Планується, що цього року в марафонському пробігу візьмуть участь понад дві тисячі атлетів з 40 країн світу. Під час проведення марафону, який стартує вранці в Києві на Михайлівській площі, правоохоронці вживатимуть посилених заходів безпеки.

Для забезпечення громадського порядку і безпеки учасників і глядачів у ході марафону головним управлінням МВС України в м. Києві підготовлений і затверджений план-розрахунок сил і засобів міліції і військовослужбовців, по якому планується привернути понад 600 правоохоронців, які забезпечуватимуть охорону громадського порядку у складі патрульних нарядів в місцях старту і фінішу, а також по всьому маршруту проходження марафону. Для оперативного пошуку і знешкодження вибухових пристроїв і речовин по маршруту марафонського пробігу передбачена робота і чергування двох груп вибухотехніків зі службовими собаками. З метою оперативного реагування і на випадок виникнення непередбачених обставин по маршруту марафонського пробігу створені резерви з числа підрозділів міліції спеціального призначення.

Читайте також: Програма святкування Великодня в Києві - жителів столиці чекає концерт і фестиваль писанок

Управлінням Державтоінспекції міста Києва буде організована робота нарядів по недопущенню розміщення стороннього автотранспорту по маршруту марафонського пробігу. Передбачено відведення автотранспорту і забезпечення безпеки дорожнього руху транспорту і пішоходів по маршруту під час проведення марафонського пробігу і на території, прилеглій до місць проведення заходів.

Згідно з розпорядженням КМДА, 28 квітня 2013 року буде забезпечено перекриття руху транспорту по маршруту руху учасників 4-го Київського міжнародного марафону і навколо Михайлівської площі з 8:00 до 16:00 за наступним маршрутом руху:

Михайлівська площа - (9:00, старт) - Володимирський пр. - Софійська пл. - вул. Володимирська - бульвар Шевченка - пл. Перемоги - пр-т Перемоги - станція метро Берестейська - (розворот) - пр-т Перемоги - (до універмагу "Україна" 14 км) - вул. Саксаганського - (забігають на стадіон "Олімпійський", роблять коло) - вул. Саксаганського - вул. В. Васильківська - пл. Л. Толстого - Бесарабська пл. - вул. Хрещатик - Майдан Незалежності (розворот 20-й км) - вул. Хрещатик - Бесарабська пл. - пл. Л. Толстого - вул. В. Васильківська - вул. Саксаганського - пр-т Перемоги - станція метро Берестейська - (розворот) пр-т Перемоги (до універмагу "Україна" 34-й км) - вул. Саксаганського (забігають на Олімпійський стадіон через ворота, роблять коло) - вул. Саксаганського - вул. В. Васильківська - пл. Л. Толстого - Бесарабська пл. - вул. Хрещатик - Майдан Незалежності (розворот 38-й км) - вул. Хрещатик - Бесарабськая пл. - пл. Л. Толстого - вул. Л. Толстого - вул. Володимирська - Софійська пл. - Володимирський пр. - Михайлівська пл. (орієнтовано о 14:30 фініш).

Читайте також: "Укрзалізниця" призначила додаткові рейси поїздів на Пасху і травневі свята

Для забезпечення безпеки дорожнього руху і охорони громадського порядку Державтоінспекцією міста Києва цього дня буде залучено близько 200 працівників ДАІ.

Правоохоронці звертаються до громадян і водіїв транспортних засобів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, бути уважними, не порушувати громадський порядок і дотримуватися правил дорожнього руху, обирати, по можливості, інші маршрути руху.