У Казахстані розбився літак з військовими чиновниками на борту: Ніхто не вижив

У Казахстані зазнав катастрофи військовий літак АН-72. За попередніми даними, в катастрофі ніхто не вижив.

У Казахстані зазнав катастрофи військовий літак АН-72.

Катастрофа сталася о 18 годині 55 хвилин за місцевим часом в 20 км від аеропорту міста Шимкент. Розбився відомчий літак Прикордонної служби КНБ РК, що виконував рейс Астана - Шимкент. За попередніми даними, в катастрофі ніхто не вижив.

За фактом аварії літака порушено кримінальну справу за ст. 392 Кримінального кодексу Республіки Казахстан (порушення правил польотів або підготовки до них).

На борту повітряного судна знаходилися сім членів екіпажу і 20 військовослужбовців, в тому числі виконуючий обов'язки глави Прикордонної служби Казахстану полковник Турганбек Стамбеков. Турганбек Стамбеков виконував обов'язки глави прикордонної служби КНБ з червня поточного року. Виконуючим обов'язки він був призначений після відставки колишнього керівника служби Нуржан Мирзаліева. Мирзаліев, який займав також посаду заступника глави КНБ, подав у відставку після НП на посту "Арканкерген", де було скоєно масове вбивство військовослужбовців.

Очевидці події, на яких посилаються казахські ЗМІ, розповідають, що під час падіння літака стався потужний вибух. За їх словами, на місці катастрофи всюди розкидані військові кашкети і фрагменти тіл загиблих.

У районі катастрофи повітряного судна працюють рятувальні служби. Пошуково-рятувальна операція проходить в умовах поганої погоди. Ведеться розслідування.

Читайте також: Алжирський військовий літак розбився на півдні Франції

Нагадаємо, в листопаді у Франції потерпів крах алжирський військовий літак. 12 жовтня в Криму російський літак Бе-12, що складається на балансі Чорноморського флоту РФ, під час тренувального польоту впав на злітну смугу аеродрому в селищі Кача поблизу Севастополя. Загинули три людини.

У липні на півночі Шотландії розбилися два літаки королівських військово-повітряних сил (ВПС) Великобританії. Один з винищувачів Tornado впав у Північне море. Причини падіння відразу двох літаків залишаються невідомими. У командуванні британських ВПС вже назвали подію "дуже серйозною подією".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top