В іспанському селі жителі прожили з сусідом-мерцем 20 років

В Іспанії в приватному будинку виявили тіло людини, яка померла близько 20 років тому. Інцидент стався в селі Канізаль на північно-заході країни. Поліція, що займається розслідуванням смерті Вінсента Беніто, повідомляє, що в будинку виявлені банкноти і монети песо. Це означає, що Беніто помер задовго до 2002 р., коли в готівковий оборот було введено євро.

В Іспанії в приватному будинку виявили тіло людини, яка померла близько 20 років тому. Інцидент стався в селі Канізаль на північно-заході країни, передають місцеві ЗМІ. Поліція, що займається розслідуванням смерті Вінсента Беніто, повідомляє, що в будинку виявлені банкноти і монети песо. Це означає, що Беніто помер задовго до 2002 р., коли в готівковий оборот було введено євро.

У селі Канізаль, в якій проживають 520 чоловік, пригадали, що не бачили Беніто майже 20 років, проте місцеві жителі за весь цей час жодного разу не намагалися з'ясувати, де їх сусід. Одні вважала, що нещасний переїхав до Португалії, інші думали, що він влаштувався на роботу пастухом і проводить багато часу поза домом.

Тіло Беніто виявив його племінник, який раптово зацікавився долею свого дядька. І був сильно вражений побаченим. Якщо Беніто був би зараз живий, йому було 73 роки. Таким чином, його смерть наступила в районі 53 років.

Місцеві жителі не змогли пояснити, чому не відчували запах розкладань в його будинку. Передбачається, що запах не відчувався, так як поруч з будинком знаходиться свинарник.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся