В Естонії дозволили торгувати богомолами

В Естонії дозволили торгувати богомолами. Відповідне рішення оприлюднила інспекція навколишнього середовища країни.

В Естонії дозволили торгувати богомолами. Відповідне рішення ухвалила інспекція навколишнього середовища країни, передає ERR.

Раніше податково-митний департамент Естонії звернувся до інспекції для роз'яснення законності продажу богомолів в країні.

Як пояснила радник інспекції Лейлі Туулі, богомоли "не внесені в список чужорідних видів, що створюють небезпеку порушення рівноваги природної системи". Тому, за її словами, ввозити їх в Естонію і торгувати ними не заборонено.

Список чужорідних видів налічує в Естонії близько 100 видів. У список включені рослини і тварини, які, потрапивши на територію республіки, стали активно розмножуватися і захоплювати нові території, витісняючи представників місцевої флори і фауни. Серед рослин це, зокрема, борщівник Мантегацці і свербиги східна, серед тварин - американська норка і іспанський лісовий равлик.

Як повідомлялось, кожного дня вчені всього світу знаходять нові види жителів нашої планети. І щоразу дивуєшся - до чого ж різноманітна наша природа. Списки раніше невідомих тварин і рослин публікуються вже п'ять років поспіль  - у день народження Карла Ліннея, шведського ботаніка, який розробив сучасну систему класифікації рослин і тварин. Перший "хіт-парад" був приурочений до 300-річного ювілею науковців, які в 2007 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся