ua en ru

В.Джарти: Мером Сімферополя обраний В.Агєєв

Автор: RBC.UA
Міським головою Сімферополя обраний Віктор Агєєв. Про це повідомив голова Кримської республіканської організації Партії регіонів Василь Джарти на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

Міським головою Сімферополя обраний Віктор Агєєв. Про це повідомив голова Кримської республіканської організації Партії регіонів Василь Джарти на прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами В.Джарти, головний конкурент В.Агєєва на виборах міського голови кримської столиці - лідер партії «Союз» - Лев Миримський вже привітав його з перемогою.

В.Джарти також припустив, що на посаду голови нового складу Верховної Ради Криму його однопартійці висунуть Володимира Константінова. "Я думаю, що партія запропонує і підтримає (на посаду спікера кримського парламенту) саме Володимира Константінова", - сказав голова КРО Партії регіонів.

На питання журналістів, чи готовий він відмовитися від депутатського мандату на користь посади голови Ради міністрів, В.Джарти відповів, що відразу напише заяву, як і обіцяв раніше.

В.Джарти також повідомив, що кандидати від Партії регіонів отримали перемогу в 49 з 50 мажоритарних одномандатних виборчих округів на виборах у Верховну Раду АР Крим.

Зокрема, в Алушті перемогу отримали Олександр Гуменюк, Володимир Губанов, в Армянську - Олексій Андрєєв, в Джанкої - Микола Юркевич, в Євпаторії - Віктор Дрібний, Олександр Кравченко, Ніна Пермякова, в Керчі - Олександр Котовський, Володимир Лютіков, Володимир Арабаджиєв, в Саках - Геннадій Литовченко, в Сімферополі - Володимир Ануфрієв, Олександр Рябков, Олександр Мельник, Андрій Аржанцев, Олександр Баталін, Андрій Каракулькін, Геннадій Бабенко, Лентун Безазієв, в Судаку - Анатолій Синюк, у Феодосії - Євген Михайлов, Анатолій Заїченко, Василь Ганиш, в Ялті - Володимир Мєшков, Валерій Косарєв, Микола Янакі, в Бахчисарайському районі - Василь Рогатин, Дмитро Рогачев, в Білогорському районі - Олег Русецький, Микола Колісниченко, в Джанкойському районі - Олексій Черняк, Олександр Сидоренко, Олег Гордєєв, Едіп Гафаров, в Червоногвардійському районі - Вадим Мустецов, Іван Янченко, в Красноперекопському районі - Казбек Кубалов, в Ленінському районі - Анатолій Гриценко, Юрій Шевченко, в Нижньогірському районі - Ігор Лукашев, у Первомайському районі - Ірина Клюєва, в Роздольненському районі - Сергій Акімов, в Сакському районі - Андрій Стефанович, Геннадій Разумовський, в Сімферопольському районі - Андрій Охлопков, Петро Калін, Сергій Кутько, в Совєтському районі - Григорій Глобинець, в Чорноморському районі - Григорій Груба.