У Дзержинську врятували всіх гірників після аварії на шахті

З шахти ім.Дзержинського в Донецькій області 19 жовтня рятувальники вивели на поверхню всіх 153-х заблокованих шахтарів. Стан здоров'я всіх гірників є задовільним.

З шахти ім.Дзержинського в Донецькій області 19 жовтня рятувальники вивели на поверхню всіх 153-х заблокованих шахтарів. Про це повідомила прес-служба Донецького територіального управління Держгірпромнагляду. Стан здоров'я всіх гірників є задовільним.

Нагадаємо, аварія електропостачання на шахті "Новодзержинська" держпідприємства "Дзержинськвугілля" Донецької області 18 жовтня залишила заблокованими під землею 153 гірників. Причиною припинення електропостачання стала поломка на підстанції "Укренерговугілля". З ранку велися роботи по усуненню НП. Шахтарів почали піднімати вгору ще вчора вдень.

Шахта "Новодзержинська" була здана в експлуатацію після реконструкції в 1981 р. з проектною потужністю 430 тис. т у рік. У ній розробляються чотири вугільних пласти марки "К". Традиційна головна небезпека - раптові викиди газу. Глибина розробок становить 550-580 м.

Зазначимо, раніше прес-служба Державного гірничого та промислового нагляду повідомила, що на вугільних шахтах України за сім місяців 2011 р. травмовано понад 2500 осіб, з них 105 - смертельно. За інформацією відомства, смертельний травматизм у галузі виріс на 42% порівняно з аналогічним періодом 2010 р. Коефіцієнт смертельного травматизму на 1 млн т видобутого вугілля в галузі зріс. За сім місяців 2011 р. він склав 2,2. У 2010 р. за аналогічний період - 1,7.

Нагадаємо, найбільша в цьому році аварія на українських шахтах сталася вночі 29 липня. В результаті вибуху на шахті "Суходольська-Східна" ВАТ "Краснодонвугілля" загинули 28 людей. У шахті на той момент перебували 252 людини, з них 224 успішно були виведені на поверхню. В епіцентрі вибуху перебували 28 гірників, які опинилися під завалами. 26 з них загинули на місці, двоє гірників у важкому стані були доставлені в обласну клінічну лікарню. Шахта "Суходольська-Східна" вважається однією з найнебезпечніших в Донецькому вугільному басейні.

У той же день, 29 липня, аварія сталася на шахті ім.Бажанова в Макіївці Донецької обл. Там загинули 11 людей. На шахті Бажанова також неодноразово відбувалися аварії, в результаті яких гинули люди.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся