ru ua

У ДТП в Польщі загинув громадянин України, ще двоє українців отримали травми

Автор: RBC.UA
В результаті дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), що відбулася в Польщі 2 жовтня 2012 р. о 23:30, загинув один громадянин України, ще двоє отримали травми.

В результаті дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), що відбулася в Польщі 2 жовтня 2012 р. о 23:30, загинув один громадянин України, ще двоє отримали травми. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України з посиланням на посольство України в Республіці Польща.

ДТП сталася в місцевості Іновлудзь (Лодзьке) на 15 кілометрі автодороги К-48. Постраждалі доставлені в місцеву лікарню.
В даний час посольством здійснюється підготовка до відправки труни з тілом загиблого в Україну. Співробітники посольства також підтримують постійний контакт з адміністрацією лікарні про стан здоров'я постраждалих українців.

Читайте також: Внаслідок ДПТ у Польщі загинув громадянин України

Нагадаємо, що 24 вересня 2012 р. автобус з українськими спортсменами потрапив у ДТП в Латвії. Автобус зіткнувся з вантажівкою, внаслідок чого постраждали 16 осіб. В автобусі було 27 осіб, які поверталися зі спортивних змагань. З 16 потерпілих в аварії більшість - громадяни України.

Читайте також: Українські туристи потрапили в аварію в Румунії: шестеро людей травмовані

8 вересня в Росії в результаті ДТП постраждали вісім громадян України. У Псковській області водій мікроавтобуса Mercedes Sprinter не впорався з керуванням, з'їхав з проїжджої частини і автобус перекинувся. В результаті ДТП постраждали вісім українців - сім пасажирів і водій.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

В кінці серпня в Румунії в повіті Бреза поблизу населеного пункту Мексіні з'їхав з дороги і перекинувся пасажирський автобус, в якому знаходилися 59 громадян України, які їхали на відпочинок до Болгарії. В результаті інциденту 6 громадян України отримали травми різного ступеня тяжкості.