ru ua

У Донецькій обл. затриманий мер одного з міст за отримання хабара

Автор: RBC.UA
У Донецькій області співробітниками УБОЗ затриманий мер одного з міст за отримання хабара в 110 тис. грн.

У Донецькій області співробітниками УБОЗ затриманий мер одного з міст за отримання хабара в 110 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України.

За інформацією, поширеною в ЗМІ, мова йде про голову Родинської міської ради Донецької області Валерія Джураєва.

"Чиновник навмисно створював перешкоди в укладенні договору оренди приміщення колишнього дитячого будинку "Казка", що знаходиться в комунальній власності виконкому, і вимагав від приватного підприємця хабар", - говориться у повідомленні.
В результаті проведених заходів співробітники УБОЗ затримали міського голову в його службовому кабінеті під час отримання хабара.

Зараз вирішується питання про обрання відносно нього запобіжного заходу.

Читайте також: Прокуратура Запорізької обл. завершила досудове слідство у справі відносно чиновників Мелітопольської міськради

Хабарникові загрожує покарання у вигляді позбавлення свободи на термін від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, 24 квітня прокуратура Запорізької області завершила досудове слідство у кримінальному виробництві відносно мелітопольського міського голови Сергія Вальтера, двох його заступників, начальника одного з секторів виконавчого комітету Мелітопольської міської ради і одного з комунальних підприємств м. Мелітополя щодо здійснення ними у складі організованої злочинної групи низки кримінальних правопорушень. Справа направлена до суду.

Читайте також: ВР посилила кримінальну відповідальність за хабарництво

Відзначимо, Верховна Рада 18 квітня прийняла в першому читанні за основу і в цілому два законопроекти, які посилюють відповідальність за хабарництво. Обидва законопроекти ініційовані народними депутатами від чотирьох парламентських фракцій "Удар", "Свобода", "Батьківщина" і Партії регіонів.