ru ua

У Донецькій обл. горів аміачний завод концерну "Стірол"

Автор: RBC.UA
Сьогодні, 26 травня, о 7:18 рятувальники отримали повідомлення про те, що на території Об'єднаного аміачного заводу ПАО "Концерн Стірол" в цеху компресії аміаку на ділянці 1-в виникла пожежа.

Сьогодні, 26 травня, о 7:18 рятувальники отримали повідомлення про те, що на території Об'єднаного аміачного заводу ПАО "Концерн Стірол" у Донецькій області в цеху компресії аміаку на ділянці 1-в виникла пожежа. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

Пожежно-рятувальні підрозділи виїхали за третім підвищеним номером виклику. О 8:42 загоряння були ліквідовані.

Вогонь знищив перекриття будівлі на площі 100 кв. м і пошкодив 1 компресор.

Загиблих і постраждалих немає.

Читайте також: Сукупний збиток "Стіролу", "Рівнеазоту" і черкаського "Азоту" в 2012 р. склав 4,23 млрд грн

Від Головного управління ДержНС України в Донецькій області було задіяно 60 осіб персонального складу і 16 одиниць спеціальної техніки.

Концерн "Стірол" - один з найбільших в Україні виробників азотних мінеральних добрив, входить в Ostchem Дмитра Фірташа.

Нагадаємо, 6 травня в Голосіївському районі Києва, в районі Видубичів горіло складське приміщення площею 2,5 тис. кв.м. Приміщення використовувалося для складування вторинної сировини (макулатура, пластикові пляшки).

1 травня в Одеській області горіли складські приміщення з хімікатами. О 16:49 в службу порятунку "101" надійшло повідомлення від орендаря про те, що по вул. Базова, смт Авангард горить двоповерхове складське приміщення. До місця пожежі за другим номером виклику були направлені пожежно-рятувальні підрозділи м. Одеси.

Читайте також: В Одеській обл. горіли складські приміщення з хімікатами (фото)

Перший підрозділ прибув вже за 5 хвилин і підтвердив підвищений номер виклику. Пожежники працювали в складних умовах, оскільки склад був дуже щільно завантажений товарами легкої і хімічної промисловості, а токсичний дим не давав можливості проводити роботи з гасіння пожежі без апаратів захисту органів дихання.

На пожежі було задіяно 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки і 30 осіб персонального складу. Чотири години рятувальники боролися з пожежею до повної її ліквідації.

Нагадаємо про резонансну пожежу, яка відбулася в Росії. 26 квітня в підмосковному селищі Раменське відбулася пожежа в психіатричній лікарні №14. У вогні загинули 36 осіб.