У Донецьку здійснив аварійну посадку літак зі 150 пасажирами на борту

В Україні літак, що летів в єгипетську Хургаду, повернувся і здійснив аварійну посадку в Донецьку.

В Україні літак, що летів в єгипетську Хургаду, повернувся і здійснив аварійну посадку в Донецьку. Причиною інциденту, що стався 30 жовтня вранці, стала поломка, яка могла призвести до розгерметизації салону, передає "5 канал".

У результаті вилетіти в Хургаду не змогли близько 150 пасажирів, ще стільки ж затрималися в Єгипті в очікуванні відправки додому в Україну. У компанії "Міжнародні авіалінії України" телеканалу ввечері повідомили, що пасажири вже в самий найближчий час повинні відправитися в Хургаду.

Нагадаємо, в Криму 15 жовтня 2011 р. літак Ан-148, що належить авіакомпанії "Росія", здійснив аварійну посадку. Причиною надзвичайної події стало попадання птаха в двигун..

У МНС України уточнили, що після зльоту в 19:26 за київським часом у сімферопольському аеропорту Центральний екіпаж лайнера, що виконував рейс за маршрутом Київ - Санкт-Петербург, 19:33 за київським часом запросив вимушену посадку. Літак з 68 пасажирами і 5 членами екіпажу приземлився на одному працюючому двигуні.

В результаті інциденту потерпілих не було, пасажири були розміщені в залі очікування аеропорту, а літак спрямований на технічне обслуговування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top