В "Динамо" представили Олексія Михайличенка

Вівторок 25 жовтня 2011 13:33
Автор: RBC.UA
В кінці минулого тижня посаду спортивного директора "Динамо" посів відомий у минулому футболіст і тренер "Динамо" і збірної України Олексій Михайличенко. Сьогодні нового менеджера футбольнiй громадськості представили генеральний директор клубу Резо Чохонелідзе і головний тренер команди Юрій Сьомін.

В кінці минулого тижня посаду спортивного директора ФК "Динамо" посів відомий у минулому футболіст "Динамо", тренер "Динамо" і збірної України Олексій Михайличенко. Футбольнiй громадськості Михайличенко представили генеральний директор клубу Резо Чохонелідзе і головний тренер Юрій Сьомін.
Резо Чохонелідзе: - Хочу привітати Олексія Михайличенка з призначенням. Ви чудово знаєте, за які імениті клуби він грав, має великий досвід. Зараз він повинен застосувати його в дещо іншому напрямку. Робота тренера і спортивного директора абсолютно різні. Кажу йому "ласкаво просимо" і бажаю успіхів на новій посаді.
Після короткого спічу Резо Чохонелідзе під оплески присутніх вручив Олексію Михайличенку динамівський шарфик.
Олексій Михайличенко: - Дуже радий поверненню в рідний клуб, знову бачити всіх знайомi обличчя. Постараюся віддати всі свої знання і бути максимально корисним на новій посаді. Докладу всі зусилля для роботи в довіреному мені напрямку. У першу чергу, це селекційна робота. Хотів би наголосити: ми не відмовляємося від іноземних гравців. Але пошук перспективних українців в контекстi сьогоднішнього дня стає все більш актуальною. Також в мої обов'язки входять підготовчі збори, організація різних турнірів, причому не тільки для першої команди, але і для молодіжної і для "Динамо-2". У жодному випадку не хочу заважати або вчити тренерів цих команд. Але якщо у них виникнуть якісь питання, можу поділитися своїм досвідом, допомогти вирішити спірні питання. У цьому я їм можу бути корисний.

- Ігор Суркіс зазначив, що ініціатива запросити в "Динамо" Михайличенко виходила від Юрія Сьоміна. Розкажіть докладніше, як це сталося?
Юрій Сьомін: Давайте говорити так: це загальна ідея. Олексія в клубі хотіли бачити багато хто. Такі фігури зміцнюють клуб. Він корінний динамівець, віддав команді багато років, має великий досвід. Хто ще повинен працювати тут, якщо не Олексій Михайличенко? Великий обсяг роботи, отже всі будемо працювати разом. Це найголовніше. Нам дуже і дуже важливий напрямок розвитку молодіжної команди і "Динамо-2". Що б звідти, як це сталося три роки тому, прийшла група хороших гравців. Тоді це були Гармаш, Кравець, Ярмоленко, Калитвинцев, Зозуля. Це велика група вихованців клубу, багато з яких зараз грають в основному складі. Цей напрям дуже важливий. Я радий, що Олексій повернувся в "Динамо", прошу любити і шанувати.
- Ви пішли з "Динамо" сім років тому. За це в клубі змінилося покоління, прийшли нові гравці. Які зміни ви помітили ще в команді?
Олексій Михайличенко: - Гравців з того часу залишилося досить багато, взяти тих же Шевченко, Шовковського, Гусєва. З багатьма я працював у молодіжній збірній. Звичайно, час минає, все змінюється... Сказати, що я не знаю, не можу. Стежив за командою на протязі всього часу. Не як уболівальник, а як фахівець. Потрібно буде ближче познайомитися з молодіжною командою і "Динамо-2", зі старшими групами дитячої школи. У клубі фахівці добре розбираються у футболі . Це і Іщенко, і Онищенко, і Мунтян, і Базилевич. Ми є колегами та однодумцями. Думаю, робота у нас швидко налагодиться і буде давати свої плоди.

- Наскільки ви знайомі з положенням справ в молодіжні команди "Динамо" і чи є у вас програма, що потрібно в їх роботі змінити?
Олексій Михайличенко: - Маючи дитячу школу і велику кількість талановитих хлопців, прерогатива клубу в тому і полягає, щоб ця молодь займала місце у складі першої команди. А іноземці лише посилювали її. На даний момент говорити, що ми можемо заповнити команду тільки своїми гравцями, не доводиться. І в найближчі 5-10 років таке, навряд чи, відбудеться. Потрібно прагнути збалансувати ситуацію між українцями та іноземцями. Спершу мені потрібно досконально розібратися. Я бачив насамперед ігри, а вони наслідок виконаної на тренуваннях роботи. Хочу ближче познайомитися з роботою Андрія Гусіна і Олександра Хацкевича. У жодному разі не має наміру нав'язувати свою думку. Але якщо їм знадобитися рада, завжди буду радий його надати.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся