ua ru

В.Демішкан призначений головою Держагентства автомобільних доріг України

Автор: RBC.UA
Президент України Віктор Янукович призначив Володимира Демішкана головою Державного агентства автомобільних доріг України. Про це йдеться в указі Президента №537/2011.

Президент України Віктор Янукович призначив Володимира Демішкана головою Державного агентства автомобільних доріг України. Про це йдеться в указі Президента №537/2011.

Раніше сьогодні В.Янукович звільнив В.Демішкана з посади голови Державної служби автомобільних доріг України. Про це йдеться в указі Президента № 523/2011.


Відзначимо, 5 квітня ц.р. під час наради з питань розвитку транспортної інфраструктури в Павлограді Дніпропетровської області В.Янукович доручив голові Державної служби автомобільних доріг України В,Демішкану, міністру фінансів Федору Ярошенку і першому заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі Вадиму Копилову у тижневий термін розробити і викласти пропозиції щодо нормалізації роботи «Укравтодору». В.Янукович підкреслив, що буде чекати цих пропозицій до 13 квітня. Глава держави ще раз підкреслив, що зараз необхідно стабілізувати роботу «Укравтодору», зокрема, реструктуризувати борги в галузі, які зараз досягають декількох мільярдів.

Нагадаємо, 26 травня 2010 р. В.Демішкан був призначений головою Державної служби автомобільних доріг України (Укравтодору).

6 квітня 2010 указом Президента України В.Демішкан був призначений головою Вінницької ОДА. Раніше, в 2001-2003 рр. і в 2006-2007 рр., В.Демішкан вже очолював Укравтодор. З вересня 1998 р. по вересень 1999 р. В.Демішкан був заступником міністра транспорту України. У 1999-2001 рр. - начальником Київського обласного управління з будівництва, ремонту та експлуатації автодоріг (Київоблавтодору). На дострокових парламентських виборах 2007 р. В.Демішкан пройшов до ВР за списком Партії регіонів.

Укравтодор був створений в 2001 р. як центральний орган виконавчої влади, який керує автомобільними дорогами загального користування (до них не належать вулиці міст і населених пунктів). Укравтодор очолює голова, якого призначає і звільняє з посади Кабмін за поданням прем'єр-міністра.