У Бразилії начитаних ув'язнених будуть звільняти достроково

Бразильська влада виступили з несподіваною ініціативою, яка дозволить не тільки скоротити кількість ув'язнених в переповнених тюрмах, але й підняти рівень освіти арештантів. Чиновники запропонували в'язням більше читати - це стане приводом для умовно-дострокового звільнення.

Бразильська влада виступили з несподіваною ініціативою, яка дозволить не тільки скоротити кількість ув'язнених в переповнених тюрмах, але й підняти рівень освіти арештантів. Чиновники запропонували в'язням більше читати - це стане приводом для умовно-дострокового звільнення, передає Reuters.

Згідно з концепцією законодавців, кожен ув'язнений може скоротити свій термін на 48 днів щорічно, якщо прочитає 12 книг з філософії, літератури, науки чи класичної історії. Однак на слово арештантам не повірять: вони повинні будуть написати твір про книгу згідно з правилами граматики.

На даний момент система апробована в чотирьох бразильських в'язницях. Спеціально сформована комісія займається підбором учасників.

Аналогічний метод спробували застосувати раніше США. У Каліфорнії в травні 2012 р. окружний суддя постановив звільнити з-під варти чоловіка, якого визнали винним у продажу вогнемета співробітникові ФБР, якщо він погодиться читати як мінімум годину в день. Однак пізніше постанову судді скасували.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся