У "Борисполі" затримується прибуття і відправлення 37 рейсів

У міжнародному аеропорту "Бориспіль" станом на 16:20 28 грудня затримується прибуття і відправлення 37 рейсів. Про це свідчать дані он-лайн табло аеропорту.

У міжнародному аеропорту "Бориспіль" станом на 16:20 28 грудня затримується прибуття і відправлення 37 рейсів. Про це свідчать дані он-лайн табло аеропорту.

Зокрема, затримуються міжнародні рейси з Пекіну, Москви (3 рейси), Франкфурту, Цюріха, Таби, Хургади (2 рейси), Мюнхена, Парижа, Амстердама, Лондона, Риму, Стамбулу, Калінінграда, Варшави, Санкт-Петербурга, Праги, Вільнюсу, Берліну, Ларнаки, Гянджі, Тель-Авіву.

У аеропорту також затримується відправка рейсів до Москви (3 рейси), Нью-Йорка, Торонто, Калінінграда, Бангкока, Вільнюса, Праги, Мілану, Риму, Тбілісі.

Рейс з Ташкента скасований, також скасована відправка рейсів до Москви і Ташкента.

Крім того, затримується внутрішній рейс з Одеси, скасований рейс із Запоріжжя.

В свою чергу, прес-служба аеропорту «Бориспіль» повідомляє, що незважаючи на складні погодні умови, аеропорт працює в штатному режимі.

«Злітно-посадкові смуги очищуються методом патрулювання. Виміряний коефіцієнт зчеплення на смузі підтримується на рівні 0,3, що дозволяє приймати та відправляти всі повітряні судна», - йдеться в повідомленні.

Для очищення перонів та ЗПС від снігових валів задіяна необхідна техніка: 11 машин «Джет -Брум», 6 тракторів, 2 машини МДК. Підготовлені для роботи шнеко-роторні очисники для відкидання снігу на відстань до 50 м, працює 7 машин «Елефант» для антикригової обробки ПС.

Відзначимо також, сильні снігопади і низькі температури продовжують позначатися на транспортному сполученні в Європі, стаючи причиною затримок авіарейсів, багатокілометрових пробок. Зокрема, в головних аеропортах Німеччини - у Франкфурті-на-Майне, Мюнхені і Берліні - було скасовано більше 1 тис. рейсів, ще більше були затримані.

Авіакомпанії радять мандрівникам пересідати на залізничний транспорт. В той же час, прогнози метеорологів невтішні: випадання опадів продовжиться.

Розгул стихії б'є і по рітейлерам, що втрачають покупців в період різдвяних продажів. За даними галузевої організації IMRG, деякі онлайн-магазини не приймають нові замовлення через проблеми з доставкою.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top