В Австралії здають будинки в оренду за долар на тиждень

Австралійське село в 350 км від Сіднею здає будинки в оренду всього за один долар на тиждень, передає ВВС.

Австралійське село в 350 км від Сіднею здає будинки в оренду всього за один долар на тиждень, передає ВВС.

У селищі Трандл (штат Новий Південний Уельс) всього 380 жителів, і вони намагаються залучити нові сім'ї низькою платою за оренду житла - австралійський долар приблизно дорівнює американському.

Трандл, розташований у глибині австралійського континенту, сильно постраждав від посухи, яка тривала кілька років, але тепер, за словами мешканців, врожаї пшениці та інших зернових культур відновилися.

Жителі села запрошують городян, яких приваблює сільський спосіб життя.

"Ми пропонує унікальний дух села, маленької громади. Тут всі вас будуть знати, і всі на вулиці будуть з вами вітатися - це гостинна громада", - сказала AFP Шері Куейд, яка керує рекламною кампанією Трандла.

"Трандл не вимирає, але ми хочемо уникнути шляху, яким ми почнемо втрачати життєво важливу інфраструктуру", - додала вона.

Плата за оренду будинків у Трандлі низька, але бажаючим там жити доведеться попрацювати: у багатьох будинках вже 10 років ніхто не живе.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся